Brazil Bomba

Brazil Bomba


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Brazil Bomba za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Alternativní zábavné automaty
Datum vydání: Únor 2020
Válce: 6 válců, 8 řádků
Výherní linie: výhry tvořené klastry (zhluky)
Výhernost (RTP): 96,3 %
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Free spiny, autoplay, násobitele výher, propadání symbolů

Karnevalová party na pláži v Rio de Janeiro

Když jsme se rozhodli vyzkoušet ve Vegas kasinu Chance výherní automat Brazil Bomba, vůbec jsme netušili, co od něj můžeme čekat. Naštěstí to, co se z něj vyklubalo, byla skutečně perfektní hra. Ale pojďme na to pěkně pomalu. Online hrací automat Brazil Bomba přivedly na svět vývojáři ze společnosti Yggdrasil, jejíž hry mají ve světě skvělé renomé. Jde o alternativní zábavný automat, to znamená, že žádné klasické výherní linie zde nečekejte. Výhru získáte, když vytočíte 6 a víc stejných symbolů v klastrech, které mohou být umístěny u sebe nebo i diagonálně. Možná si řeknete, že 6 symbolů je přece hodně. V tomto případě tomu tak ovšem není, protože hrací pole je obrovské. Tvoří ho 6 sloupců s 8 řádky, a proto vytvořit shluk alespoň 6 identických symbolů zde není žádný problém.

Během hraní hry Brazil Bomba se ocitnete na pláži během karnevalu v Rio de Janeiro. Ve hře vám bude dělat společnost brazilská kráska, která se hezky vlní v rytmech samby. Mimochodem, hudba tento slot skvěle doplňuje. Po vytvoření výherní kombinace se na obloze objeví ohňostroj v barvě, jaké byly výherní symboly. Milujeme latinskoamerické rytmy, a tak za nás říkáme, že grafické a zvukové zpracování hry je geniální.

Jak je to s bonusy automatu?

Online automat Brazil Bomba disponuje hned několika speciálními funkcemi, které vám mohou pomoct ke krásným výhrám, a navíc nejsou nijak náročné na pochopení. Online hrací automaty tohoto typu využívají herní mechaniku padání symbolů – Avalanche (lavinový efekt). Po získání výherní kombinace tyto symboly zmizí a na jejich místo spadnou symboly umístěné nahoře nad nimi.

S touto funkcí je spojen i multiplikátor nebo jinak řečeno násobitel výher. Každé vytvoření výherní kombinace přidá 1 multiplikátor navíc. To znamená, že násobitel se bude postupně navyšovat x2, x3, x4 ..., až dokud se budou vytvářet na ploše výherní kombinace. Není tady tedy žádná určená maximální hodnota. Aktuální násobitel výhry vidíte napravo od válců v kruhu.

Další bonusová funkce má název "Bomba". Jde o symbol bomby, který se může kdykoli zobrazit na druhém, třetím, čtvrtém nebo pátém válci online slotu Brazil Bomba. Pokud se tak stane, brazilská kráska tuto bombu odstřelí. Po explozi zničí všechny pozice na válcích v okolí v tvaru hvězdy, čímž může zničit až 16 symbolů a na jejich místo spadnou nové symboly čímž získáte další možnost vytvořit výherní shluky.

Posledním bonusem, který zde můžete získat, jsou oblíbené free spiny. Stačí, když si vytočíte stejnojmenný symbol na hrací ploše automatu alespoň tři krát a následně se pak můžete těšit na volné zatočení. Kolik jich bude závisí od počtu zobrazených bonusových symbolů na válcích:

  • 3x Free spins symboly = 5 volných zatočení
  • 4x Free spins symboly = 10 volných zatočení
  • 5x Free spins symboly = 15 volných zatočení
  • 6x Free spins symboly = 20 volných zatočení

Multiplikátor se navíc v bonusové hře s volnými protočeními neresetuje ani když se vám nepodaří vytvořit výherní shluk, a proto se vám tento násobitel v bonusové hře může vyšplhat do pořádných výšin.

Zahrajte si online automat Brazil Bomba zadarmo

Jednoduše paráda! Online výherní automat Brazil Bomba předčil naše očekávání. Věděli jsme, že hry od Yggdrasil vyvolávají pozitivní ohlasy, ale při tomto alternativním slotu jsme si užívali zábavu se vším, co k ní patří. Famózní grafika, geniální hudební doprovod a skvělé bonusy. Tuto hru si prostě musíte zahrát.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Fun, celebratory slots

Další výherní automaty od Yggdrasil