Fun, celebratory slots

Fun, celebratory slots zdarma

Určitě jste se i vy ocitli v situaci, kdy vás neustálé jednotvárné točení válců přestalo bavit. Zvláště, pokud se jednalo o automat, který neohromil ani grafickým zpracováním. I ti nejzarytější fanoušci točení válců proto čas od času sáhnou po hrách, na kterých se dá nejen něco vyhrát, ale také se zabavit a zasmát, aby se tak alespoň na čas odreagovali od stereotypů jiných automatů.

A tak vznikají vedle vlny retro ovocných či drahokamových her někdy také veselé herní tituly. Vytvořit něco takového není vůbec jednoduché, jelikož vyžadují kvalitní grafické zpracování, množství nevšedních mechanik, animací a zvuků. Právě svojí barevností patří tyto automaty k těm nejkrásnějším a stávají se mnohdy výkladní skříní online kasin.

Milé potvůrky, humorně laděné symboly, veselé animace či zvuky si vás pak na ne úplně krátký čas podmaní. Také tolikrát ve výherních ovocných automatech umísťované plody najednou dostávají jakoby nový, svěží nádech, až máte chuť je samotným spin buttonem pořádně rozmačkat. Hezkým příkladem je například hra Tiky Fruits (Red Tiger), nebo Crazy Fruits (Kajot). Úsměv na tváři Vám jistě vykouzlí ulítlí ptáci v milé ptákovině Slot Birds (Apollo Games), nebo příšerky v okouzlujícím slotu Jack and the Mystery Monsters (Synot Games).

Oslavy na válcích z různých koutů světa

Zábava se do her promítá nejen skrze roztomilé postavičky a symboly, ale také ve formě nejrůznějších oslav, které jsou známé po celém světě. Prostřednictvím nich se tak rázem můžete ocitnout v plném proudu na brazilském karnevalu za neutuchající hudby a všudypřítomného tance (Brazil Bomba od Yggdrasil), na mexické oslavě Dne mrtvých (Skull Bonanza od Synot Games), kde se v hudbě pojí temnota s barevností, nebo zavítat na diskotéku a roztočit to na tanečním parketu (Disco Danny od NetEnt).

Případně se svět zahalí do zelené barvy a všude kolem uvidíte irské skřítky Leprikony (Jack in a Pot od Red Tiger), kteří jsou neodmyslitelnou součástí oslav Dne Sv. Patrika. A nezapomínejme ani na Halloween, který se i tady prosazuje čím dál, tím víc (Halloween Fortune od Playtech).

Bavte se automaty zcela zdarma

Při hraní zábavných automatů si dávejte pozor na čas, neboť se jedná o mimořádně chytlavé kousky. Vyzkoušejte si je proto nejdřív zadarmo a v té hře, která vás chytne nejvíc, pak roztančete válce za reálné peníze. Kromě zážitku a dobré zábavy, můžete přijít také k pěkné výhře. Takže... pojďme se bavit!