Spellcraft

Spellcraft


Hodnocení od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: Playson
Téma automatu: Magické automaty, čarodějnice
Datum vydání: 10/2016
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 27 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96,4 %
Volatilita: Vysoká
Jackpot: Ne
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, gamble

Pomalu se vytrácí ten mýtus, že čarodějnice je stará, škaredá, shrbená stařena, co hází do hrnce kuřecí nožičky. I čarodějnice prošli přirozeným vývojem, a tak dnes většinou vidíte čarodějnici vyobrazenou jako ušlechtilou dámu - moudrou, krásnou, ale s chladným pohledem. A naštěstí i v online automatu Spellcraft od Playsonu se setkáte s těmito dříve mladšími zástupkyněmi magického řemesla.

Kouzelně zpracovaná klasika

Online automat Spellcraft, na vás vysype svoje kouzla a čáry hned od začátku. Velmi nás bavila jeho grafika a zasazení do magického světa jsme si po celý čas užívali. 2D vizuál má svoje kouzlo a v záplavě moderních 3D automatů, kde se všechno hýbe, křičí a snaží se na sebe strhnout pozornost, byla klasická grafika příjemným zaklínadlem na duši.

Dobře nám padl také herní guláš, který kypí z Playson automatu jako z hrnce. I když autoři hry míchali klasiku s novinkami, ingredience zvolili přesně podle knihy správných kouzel a hra se ve výherním automatu hraje skutečně příjemně. Základem je 5 válců a 3 řádky. Na válcích je možné vytočit výherní kombinace až na slušných 27 fixních liniích. A protože se autorem při dávkovaní výherních kombinací a bonusů zřejmě trochu smekla ruka, tak výher a speciálních módů si užijete více než dost.

Kotel plný magických bonusů

Posuďte sami. Okrem Wild symbolu a Scatter symbolu je tu ještě i Bonusová hra a několik specifických módů, které vám umožní vyčarovat nějaké další zlatky ve Váš prospěch.

Pusu na čelo bychom Playsonu dali za to, že se jeho autoři rozhodli aspoň trošku si pohrát s Wild bonusem. Ten má sice stále za úlohu především nahradit ostatní klasické symboly ve výherní linii, ale děje se to variabilně. Po dobu základní hry je možné vytočit Wild symbol jen na válcích 2, 3 a 4. Při vytočení některého ze speciálních módů se to však změní.

Prvním módem je Power of Three. Aktivuje se tehdy, pokud v něm v jednom herním kole vytočíte najednou Wild symbol, Scatter symbol a Bonus symbol. V tomto módu se Wild symbol mění na expandující Wild a pokud ho někde vytočíte, roztáhne se na celý válec.

Druhý speciální mód souvisí se Scatter symbolem. Pokud na válcích vytočíte po dobu jednoho spinu 3 a více Scatterů, spustí se mód Ghost reel. V něm nejen, že dostanete volná přetočení zdarma (jejich počet závisí od počtu scatterů na válcích ve výherním kole), ale navíc se k pěti válcům přidá ještě jeden válec a v Ghost reel móde tak točíte až 6 válci. Je možné získat i další dodatečné freespiny. Po dobu tohoto módu se navíc dá vytočit Wild symbol také na válci číslo 5.

Už nyní bychom mohli skončit a zkonstatovat, že jde o nadprůměrně možnostmi naplněný kotel, ale stále ještě zůstalo to nejlepší. Bonus symbol. Ten se aktivuje, pokud na válcích vytočíte 3 a více Bonus symbolů. Podle počtu vytočených symbolů se také násobí vaše sázka. Hra se přesune na samostatnou obrazovku, kde je vaším úkolem namíchat čarovný nápoj. Musíte si jednoduše vybrat z pěti tajných ingrediencí. Každá z nich ukrývá jiný symbol, resp. jinou výhru. Odměny za odkryté symboly jsou různé - násobky celkové sázky, násobitel aktuálně získané výhry v bonusové hře, speciální ingredience (plný kotlík s kouzelným nápojem a pokud se kotel naplní, připočítá se vám 30 násobek hodnoty jeho sázky) a náš nejoblíbenější symbol, odhalení a získání všech ostatních skrytých symbolů.

Vychutnejte si Spellcraft i zdarma

Spellcraft od Playsonu nám vykouzlil nejen úsměv na tváři, ale přimíchal i velmi slušný herní zážitek. Nevíme, jakou magii autoři z Playsonu ovládají, ale připravili skutečně zábavný online automat, který bude vynikat v nabídce jakéhokoliv online kasina. A pokud se vám zdá, že těch kouzel a bonusů na vás je jaksi moc, klidně si ho u nás můžete zahrát i úplně zdarma. Vyzkoušejte si tuto hru a přičarujte si nějakou tu bankovku.

Kasinové hry od společnosti Playson najdete v kasinech:

MerkurXtip Vstupní bonus: 10200 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Playson