Easter Island

Easter Island


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Easter Island za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Rok vydání: 2018
Válce: 5 válců, 3 řádky (při základní hře)
Výherní linie: 27 v základní hře, až 103 v bonusové hře
Výhernost (RTP): 96,10%
Volatilita: nízká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, expandující Wild symbol, re-spiny, autoplay

Vítejte na Velikonočním ostrově

Znáte Velikonoční ostrov? Určitě jste o něm minimálně něco zaslechli. Pro tenhle ostrůvek, kdesi v Tichém oceánu jsou charakteristické obrovské sochy lidských tváři, vytesané z kamene. Jednu z nich jste mohli zahlédnout například v populárním filmu Noc v muzeu. A právě tyto světoznámé kamenné sochy vás budou provázet v online kasinu Chance během hraní výherního automatu Easter Island. Po grafické a zvukové stránce jsme od Yggdrasilu zvyklí na parádní zážitky, ale tenhle automat nám doslova vyrazil dech. Samozřejmě, v pozitivním významu. Už jen úvodní intro do hry bylo nápadité, a co se týče samotné hry – klobouk dolů.

Základní hrací plochu automatu Easter Island tvoří 5 válců, 3 řádky a 27 výherních linií. Výhra vám přistane na účtu, pokud vytočíte výherní kombinaci složenou z 3 a více stejných symbolů seřazených na výherní linii zleva doprava. Co se týče symbolů, najdete jich zde dohromady 10. Čtyři symboly s dřevěnými karetními znaky mají nižší hodnotu, naproti tomu pětice symbolů se zvířecími soškami má hodnoty vyšší. Desátým a posledním symbolem, na který tady natrefíte, je divoký Wild symbol.

Dvojice skalných soch vám bude asistovat

Nedílnou součástí online slotu Easter Island jsou dvě kamenné sochy, které určitě nepřehlédnete. Kromě toho, že vás zdvořile přivítají na Velikonočních ostrovech, budete je během celé hry mít na očích po obou stranách automatu. Nebudou tam ovšem jenom pro krásu, a právě to máme na na Yggdrasil automatech rádi. Po každém vítězném spinu automaticky získáte re-spin, který přivádí na scénu dvě zmiňované sochy. Pokud jste vytvořili výherní kombinaci některým ze symbolů s nižší hodnotou, levá socha do sebe "vcucne" všechny symboly, které mají nízkou hodnotu a pravá socha zase vyplivne na válce výherní symbol, který nahradí všechny symboly s nízkou hodnotou. Při symbolech s vysokou hodnotou je to úplně stejné.

Další skvělou věcí na online automatové hře Easter Island je rozšiřování řádků se zvyšováním počtu výherních linií. Pokud v základní hře vytvoříte výherní kombinaci na 4 válcích, hrací plocha se vám v re-spinu zvětší o 2 řádky, čímž se počet výherních linií navýší na 65. To ale není všechno. V případě, že výherní kombinace v základní hře bude vytvořena na všech pěti válcích, automat se zvětší až o 4 řádky a v re – spinu budete mít šanci na výhru díky 103 výherním liniím.

Nechybí zde ani Wild symbol. Tradičně nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci a objevuje se pouze na 2. a 4. válci. Navíc, když se tento divoký Wild symbol objeví na ploše při výherním zatočení, ať už v základní hře nebo v re-spinu, rozšíří se na celý válec.

Hrací automat Easter Island doporučujeme všemi deseti

Kdybychom museli online hrací automat Easter Island ohodnotit školní známkou, bez váhání dáváme jednotku s hvězdičkou. Tento slot je prostě geniální po všech stránkách. Jestli jste se ale trochu ztratili v jeho bonusových funkcích, určitě si ho vyzkoušejte zahrát zdarma a po pár zatočeních vám bude vše jasné.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Fun, celebratory slots

Další výherní automaty od Yggdrasil