Claws vs Paws

Claws vs Paws


Hodnocení od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: Playson
Téma automatu: Automaty se zvířaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20
Výhernost (RTP): 95-97%
Mobilní verze:
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Volné protočení, bonusové hry, multiplikátor výher.

Kočka nebo pes? K čemu víc inklinujete? Tak nebo tak, v online hracím automatu Claws vs Paws budete určitě držet stranu kočce. Proč? Protože právě ona vám díky svým vychytralým taktikám a schopnostem velmi ochotně pomůže dopracovat se k zajímavým výhrám.

Za online slotem Claws vs Paws stojí společnost Playson. Skládá se z 5 válců, 3 řádků a 20 fixních výherních linii. Jako ve většině případů, výherní kombinace platí zleva doprava. Začínat musí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Jestli je na výherní linii více výherních kombinaci, platí pouze ta hodnotově nejvyšší. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Bonusů je tu nepočítaně

Automat Claws vs Paws obsahuje několik bonusových vlastností, takže o zábavu a výhry je postaráno. Wild symbol v pozici žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. O něco komplikovanější, ale výhodnější je to se symbolem Scatter. Ten se objevuje na válcích 1 a 3 (zleva). Na 5. válci se točí tři druhy speciálního symbolu Scatter. Každá varianta speciálního Scatter symbolu spouští jinou bonusovou hru s volnými přetočeními.

Speciální Scatter symbol (kočka a peníze) - volné spiny Sliding Wild

Na válcích se točí "Sliding Wild" symboly. Tři tyto prvky jsou náhodně přiděleny na jakoukoliv pozici. Po každém protočení sklouzne o jednu pozici dolů. Plní funkci žolíka, což může vést k zisku několika výherních kombinací. Jakmile se všechny tři "Sliding Wild" symboly dostanou na spodní řádek automatu, hra s freespiny končí.

Speciální Scatter symbol (kočka s korálky) - volné spiny Progressive Multiplayer

Během této bonusové hry se na 5. válci objevují dva nové symboly – Dekodér a Alarm. Dekodér znásobuje výhry vzestupně – x1, x2, x3, x4, x5. Pokud se na posledním válci objeví Alarm, násobky spadnou na hladinu x1. Freespiny, kterých může být maximálně 30, končí v tom momentě, kdy na válcích vytočíte 3x Alarm.

Speciální Scatter symbol (kočka se zlatými kostkami) - volné spiny Sticky Wild

V této bonusové hře je k dispozici 10 freespinů. Kočka přidává na válce náhodný počet "Sticky Wild" symbolů. Ty zůstávají na svém místě během celé hry a nahrazují všechny symboly až do toho momentu, kdy je hlídací pes neodstraní. "Sticky Wild" = "Wild Symbol".

A to v hře Claws vs Paws zdaleka není všechno

Mazaná kočka toho ovšem umí mnohem víc. Její hackerské dovednosti si okamžitě zamilujete. Kdykoli v průběhu hry Claws vs Paws může zasáhnout do točení válců a vytvořit velkou výherní kombinaci – Big Win Hacking. Vytočené symboly tehdy jednoduše vymění za výherní. V případě, že byste vytočili 2 symboly Scatter a ten třetí by zůstal těsně za požadovanou pozicí, kočka ho tam dotlačí. Je to šikulka! Kromě toho může kdykoliv spustit 2, 3 nebo 4 výherní freespiny.

Mohlo by se zdát, že se vaším miláčkem stane jenom kočka-zlodějka. Vězte však, že i hlídací pes pro vás dokáže udělat něco užitečné. Dopřeje vám 3 volná protočení. A ne ledajaké. Po dotočení válců stlačí knoflík, po čem z válců zmizí všechny symboly s nízkou hodnotou a na jejich místo dopadnou zcela nové symboly s vyšší hodnotou. To nás mile překvapilo.

Během celé hry sbíráte žetony, které se objevují kdykoli a kdekoli na válcích. Když je nasbíráte dostatečný počet, symbol poháru v levém horním rohu se zaplní, čímž aktivujete hru s bonusovými koly. Zde se nabízejí dvě možnosti. Buď si vyberete kolo s aktuální výškou výher nebo odemknete kolo s vyššími výhrami.

Seznamte se s vychytralou kočkou v online kasinu

V bonusech se budete zpočátku trochu ztrácet, ale nemusíte se bát. Po chvíli se, se všemi dokonale seznámíte a jejich princip pochopíte. Klidně si nejdříve vyzkoušejte Claws vs Paws, ale i další výherní automaty zdarma.

Kasinové hry od společnosti Playson najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
MerkurXtip Vstupní bonus: 10200 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Playson