Sugar Pop

Sugar Pop


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft

Když se bavíme s hráči automatových her, všímáme si, že stále častěji se v našich dialozích objevují zmínky o netradičních zábavních automatových hrách. Jde o automaty s netradičním herním schématem, které pro dosažení výhry používají jinou herní mechaniku. Patří mezi ně i dnes recenzovaný Sugar Pop.

Ze začátku jsme k němu přistupovali s mírnou nedůvěrou, připomínal nám totiž počáteční éru her na smartfony. No stačilo pár zatočení a byli jsme nadšeni. Betsoft vyrábět hry jednoducho umí a automatová hra Sugar Pop je jedna z jeho TOP her.

Špičkový vizuál automatu Sugar Pop plný dobrot

Kniha se nemá soudit podle obalu, ale v případě automatu Sugar POP už vizuál napoví, že půjde o zajímavou hru. Betsoft při tvorbě her myslí na detaily a potěšili nás všechny vyladěné nepatrné maličkosti. Grafika je skutečně nádherně barevná. I když se nepovažujeme za nějaké velké požírače sladkostí, při hraní tohoto automatu jsme tak nějak mimovolně šmátrali po stole, zda tam nejsou aspoň gumoví medvídci. Ani vy se tomu nevyhnete.

Šikovné způsoby, jak vyhrát

Herní pole vypadá na pohled povědomě, 5 sloupců a 5 řádků, ve kterých jsou umístěny herní symboly – sladkosti. Vaším úkolem je vytvořit výherní kombinaci z minimálně tří výherních symbolů. Jak? Jakkoliv. Výherních linií může být prakticky nekonečně mnoho. Jde o to, aby byly symboly vedle sebe, je úplně jedno, zda vertikálně nebo horizontálně.

Po vytvoření výherní linie a započítání výhry původní symboly v linii vybuchnou a jsou nahrazeny novými tak, že na jejich místo spadnou symboly umístěné o řádek výše. Tyto symboly na novém místě mohou vytvořit další výherní kombinace. Jedním zatočením tak můžete získat vlastně několik tahů a několik výher. Výherní kombinace složené ze 4 a 5 stejných symbolů vytvářejí super symboly a symbolové bomby.

Super symbol

Pokud vznikne na ploše výherní linie se čtyřmi stejnými symboly, vytvoří se u daného symbolu násobitel. To následně způsobí, že pokud po doplnění vypadnutých symbolů vznikne nová výherní linie a její součástí bude symbol s násobitelem, výhra z této kombinace se vynásobí x2.

Symbolová bomba

Symbolová bomba se aktivuje, pokud na ploše vznikne výherní linie s pěti stejnými symboly. Pokud se po doplnění vypadnutých symbolů vytvoří nová výherní linie, které součástí bude i symbol bomby, všechny symboly na hrací ploše, kterých barva je shodná s barvou symbolu bomby, explodují a následně se doplní novými symboly.

Do nového levelu pro speciální symboly

Kromě super symbolu a symbolové bomby vás však v online automatu Sugar Pop čeká mnohem více bonusů. Speciálních symbolů je tu totiž požehnaně. Jsou však navázány na level, ve kterém se právě nacházíte.

Po dobu vaší hry získáváte kromě výher i body, například za vyplnění bonusového vzoru nebo za výherní kombinace. Po dosažení určitého počtu bodů, co je vyjádřeno číselně i graficky plnící se nádobkou, postupujete o úroveň výše. Tím si zpřístupňujete nové bonusové vzory a hlavně nové speciální symboly.

Speciálních symbolů je až deset a každý z nich po svém zobrazení na hrací ploše „vykouzlí“ nějakou speciální akci. Nás tato specialitka velmi bavila a jde o skutečně originální věc, která se v klasických automatových hrách nevyskytuje.

Zahrajte si Sugar Pop zdarma

Možná se vám na první pohled zdá automat Sugar Pop jako složitý stroj, ale není tomu tak. Všechny herní prvky vám rychle přejdou do krve a stačí pár her a jste v něm jako doma. Abyste při těch prvních několika hrách nepřišli o peníze, vyzkoušejte si hru v režimu zdarma. Můžete tak objevovat a zkoušet nové věci bez strachu, že by vás to stálo nějaké peníze.

Pokud jste se až dosud se žádným alternativním automatem nesetkali, Sugar Pop je skvělým způsobem, jak objevit i tento svět netradičních slotů. Nás bavil náramně a myslíme si, že by mohl i vás, vyzkoušejte ho.

Alternativní automaty

Další výherní automaty od Betsoft