King of Slots

King of Slots


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat King of Slots za reálné peníze v Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Klasický výherní automat
Rok vydání: 2015
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 25
Výhernost (RTP): 96,96%
Volatilita: Nízká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, autoplay, lepící symboly – re-spiny

Roztáčet válce klasických online automatů nemusí být pokaždé jednotvárná a nudná záležitost. Přesvědčil nás o tom slot s názvem King of Slots, který vám přiblížíme v následujících řádcích. Tuto zajímavou hru vytvořila společnost NetEnt a musíme říct, že nás upoutal svou atmosférou hned na první pohled.

Hrací plocha sestává z 5 válců, 3 řádků a 25 fixních výherních linií. Během hraní na vás neustále dohlíží usměvavý král se žezlem v ruce, který je pánem tohoto slotu. Na válcích můžete vytočit 11 symbolů, které jsou tvořeny karetními symboly (10, J, Q, K, A), ovocnými (třešeň, citrón, meloun) a doplňuje je ještě symbol královské koruny. Ten má nejvyšší hodnotu. K dispozici jsou také dva speciální bonusové symboly. Samozřejmě, online automat King of Slots si můžete zahrát i na mobilu a nechybí zde ani oblíbená funkce autoplay.

Funkce Sticky Win vás ohromí

Již v úvodu jsme zmínili, že King of Slots nepatří mezi všední klasiku online slotů. Výjimečným ho dělá především funkce Sticky Win, kterou spustí každé vytvoření výherní kombinace nebo zobrazení minimálně tří Scatter symbolů na hrací ploše. Pokud se tak stane, symboly, které vytvořily výherní kombinaci zůstanou na hrací ploše přilepené a válce se roztočí znovu. Díky této funkci tak získáte re – spin, přičemž válce se budou točit zdarma, dokud budete zvelebovat nebo vytvářet další výherní kombinace. Funkce lepivých symbolů v kombinaci s Wild a Scatter symboly dává online hracímu automatu King of Slots ten správný "drive". Stejně jako u většiny jiných slotů, i zde Wild symbol nahrazuje všechny chybějící symboly ve výherní kombinaci s výjimkou Scatter symbolu. Právě tento druhý speciální symbol Scatter vás zde velmi příjemně obdaří různým počtem volných zatočení. Pokud se vám Scatter symbol objeví kdekoli na pěti pozicích, získáte 10 free spinů. Samozřejmě, čím víc si těchto symbolů na válcích vytočíte, tím bude i vaše odměna v podobě zatočení zdarma vyšší. Maximum free spinů je 30 a tento počet získáte již při 9 Scatter symbolech. Aby toho nebylo málo, během bonusové hry s volnými protočeními můžete získat další free spiny a každá výhra, kterou získáte v bonusové hře se navíc násobí x3.

Nadupaný automat King of Slots si zaslouží vaši pozornost

Pokud jste nás dočetli až sem věříme, že online výherní automat King of Slots vás zaujal stejně, jako nás. Funkce lepivých symbolů dala této hře zcela jiný rozměr, a navíc krásné počty free spinů po vytočení Scatter symbolů také určitě oceníte. Nás tento automat bavil, co na něj řeknete vy?

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3000 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt