Ghost Pirates

Ghost Pirates


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Ghost Pirates za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Net Entertainment
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 243 cest
Výhernost (RTP): 95,28%
Volatilita: Středně vysoká 4/5
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny , multiplikátory výher, automatická hra

Vzrušující plavba za poklady může začít

Dobrodružná výpravní plavba na válcích vás čeká na online automatu Ghost Pirates. Už samotný název slotu zní strašidelně a zlověstně. A taky, že jo, tenhle NetEnt slot takový opravdu je. Setkáte se v něm s duchy mrtvých pirátů – Peggy Rotten a jednookým Edem. Tito nebezpeční a tvrdí mořští vlci se nezastaví před ničím a skálopevně jdou za jediným cílem. Provětrat různá zákoutí Země a objevit vysněný poklad. Naskočte na palubu jejich lodě v online kasinu a brázděte společně širé moře a oceány.

Hrajte se všemi válci NetEnt automatu

Ghost Pirates je skutečně skvělá online hrací mašina. Vymysleli ji pánové ze společnosti Net Entertainment a snoubí se v ní hrůzostrašné zvukové efekty, nádherná grafika, a hlavně zajímavé možnosti k dosažení výher. Skladba automatu je tak trochu netradiční. Můžete si totiž sami zvolit, s kolika válci budete hrát. S vaší volbou pak souvisí i výherní linie. Vybrat si můžete z pěti alternativ: 1 válec = 3 výherní linie, 2 válce = 9 výherních linií, 3 válce = 27 výherních linií, 4 válce = 81 výherních linií a 5 válců = 243 výherních linií. Kombinace výher platí jako obvykle zleva doprava a v rámci jedné linie vždy pouze ta nejvyšší.

Při hře narazíte na všechny možné pirátské symboly. Kromě zmíněných dvou pirátů i na šílenou opici s bombou v ruce, papouška Pollyho, pistole, mapu s kompasem, lodní děla, kotvu a podobně. Výška dosažené výhry záleží i na tom, s jakým počtem válců a výherních linií hrajete. My doporučujeme využít všech 5 aktivních válců.

Slot Ghost Pirates a jeho bonusy

Nyní přejděme k bonusové struktuře automatu, která vůbec není chudá a kterou jistě oceníte. Lidská lebka je Wild symbolem a jako žolík dokáže z nevýherní kombinace vytvořit výherní. Jednoduše nahrazuje chybějící symbol. Zde je důležité poznamenat, že supluje nejen obyčejné symboly, ale i Scatter symbol, což je na podobných automatech unikát. Scatter symbolem je pootevřená truhla s pokladem. Pokud se vám podaří tento symbol vytočit minimálně 3krát, aktivujete bonusovou hru s volnými spiny. Jejich výška závisí na počtu Scatter symbolů a také od toho, s kolika válci hrajete. V případě, že hrajete se všemi pěti válci a Scatter symbol vytočíte 3x, získáte 15 freespinů. Za 4 je to 20 freespinů, no a za 5 scatterů až 25 freespinů. Během freespinové hry je možné znovu získat další protočení zdarma a co je důležité, výhry v ní jsou ztrojnásobeny.

Vyzkoušejte si automat Ghost Pirates v kasinu

Bez ohledu na to, zda jste nebo nejste fanoušky pirátů, online hrací automat Ghost Pirates byste měli vyzkoušet. Nabízí přesně to, co se od kvalitního slotu vyžaduje. Využijte aktuální bonusy, turnaje a soutěže, které kasina nabízejí a věříme, že nám dáte při hraní za pravdu.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Další výherní automaty od NetEnt