Jimi Hendrix

Jimi Hendrix


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Jimi Hendrix za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj

Série automatů s hudebními legendami dělí hráče na ty, kteří jsou jimi bezmezně nadšeni a na ty, které nezajímají. My patříme zhruba někam do středu a tak jsme k online automatu Jimi Hendrix přistupovali s čistou hlavou.

Už na úvod můžeme napsat, že žádné zklamání nenastalo. NETENT dokázal i do tohoto virtuálního přístroje přetransformovat pořádný kus Hendrixova génia a točit válci za zvuků jeho výjimečné kytary, co vás jednoduše bude bavit. Nepotrvá dlouho a i vy budete pokyvovat hlavou do rytmu a užívat si kvalitní hru.

Návrat do doby květinových dětí

NETENT si dal záležet, aby hudba na sebe nestrhla všechnu pozornost, a tak se kromě úžasných kytarových sól můžete kochat i skutečně nápaditou, ručně kreslenou grafikou, která přesně reprodukuje dobu tvorby Jimiho Hendrixe. Samozřejmě hovoříme o silných odkazech na hnutí Hippies a květinové děti.

Herní stránka v ničem nezaostává. Tak jako je v těchto hudebních automatech zvykem, kromě klasických herních možností přidávají i pořádnou dávku bonusů a speciálních funkcí. Ze standardního 5 válcového automatu s 3 řádky a 20 fixními výherními liniemi se tak rychle stane originální nástroj sršící kreativními myšlenkami.

Ani tu nechybí Wild symbol. Stejně jako v jiných automatech nahrazuje chybějící symboly ve výherních liniích a dokáže vám přihrát původně ztracenou výhru. Sice to potěší, ale mnohem zajímavější jsou další bonusové funkce automatu.

Originální bonusy od mistra Hendrixe

Aby se spustil režim Purple Haze, potřebujete vytočit na prvním válci zleva symbol Purple Haze. Když se vám to podaří, obyčejné symboly 10, J, Q, K a A se v dalším roztočení změní na Wild symboly.

S Red Guitar Re-Spin je to trochu složitější. Na to, aby se aktivoval, potřebujete vytočit na válcích minimálně 4 symboly Red Guitar. Pokud se tak stane, válce se ještě jednou přetočí navíc, a tím vám dají další šanci vytvořit nové výherní kombinace.

Nejvíce nás zaujal bonus Pick and Click. Ten se aktivuje v případě, že se na válcích 3, 4 a 5 objeví aspoň 3 Scatter symboly. Následně se hra přesune do speciální obrazovky, kde kliknutím na reproduktor odhalujete různé symboly. V případě, že odhalíte 3 shodné, obdržíte odpovídající výhru.

V této minihře můžete získat až 4 typy cen. Peněžní výhru a 3 druhy roztočení: Crosstown Traffic Free Spins, Purple Haze Free Spins a Little Wing Free Spins.

Pokud si vylosujete peněžní výhru, vaše původní sázka se vynásobí náhodným násobitelem v rozmezí od x8 až po x30. Můžete tak získat skutečně slušné peníze. U Crosstown Traffic Free Spins dostanete 6 free spinů. Po dobu hraní zdarma jsou vždy některé válce celé pokryté Wild symboly. Výhry potom hned naskakují jednoduše.

Při Purple Haze Free Spins jde o nadstavbu Purple Haze, ve které získáte 6 až 12 roztočení zdarma. Po dobu této varianty hry se symboly 10, J, Q, K a A znovu změní na Wild symboly. Podobné je to i při Little Wing Free spinech. Tady však platí to, že po dobu 6 až 12 free spinů se na válcích objevují Wild symboly náhodně, přičemž však vždy budou na válcích minimálně 3 Wild symboly a maximálně jich bude 5.

Hru Jimi Hendrix je možné si v Sazka kasině zahrát i zdarma

Možná se to na první pohled zdá jako složité nebo nepřehledné, ale není tomu tak. Je to zábava a celý herní svět a jeho systém se vám při dobré hudbě rychle dostane do krve. I tak však doporučujeme hru Jimi Hendrix Online Slot hlavně hráčům, kteří nejsou úplní nováčkové v hraní online automatových her. Pokud vás hra Jimi Hendrix skutečně láká a chtěli by jste si ji vyzkoušet, zahrajte si ji na Sazka Hrách. Sazka vám umožní časově neomezenou možnost hraní zdarma - pro zábavu. Lepší způsob, jak se seznámit s takto složitými automaty nenajdete. Stačí jen zkoušet a učit se bez rizika, že vás to bude stát, co i jen korunu. Oplatí se to. Přejeme Vám příjemné hraní i poslouchání.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Hudební automaty

Další výherní automaty od NetEnt