Yggdrasil automaty

Vyzkoušejte si zahrát výherní automaty Yggdrasil

Ti, kteří mají rádi hry vycházející ze severské mytologie, určitě už pojem Yggdrasil slyšeli. Pro obyvatele severu je Yggdrasil tzv. Strom světa. Byl považován za vstup do všech 9 mýtických světů. Společnost se stejnojmenným názvem vzala tento výklad doslova a pomocí svých her chce hráče přenést tam, kam se dosud ještě nepodívali. Do říše skvělé zábavy a parádních výher.

Společnost Yggdrasil vznikla v roce 2013 ve Stockholmu, ve Švédsku. Její zakladatel, Frederik Elmqvist, byl původně výkonným ředitelem jiného giganta v oblasti hazardních her – společnosti NetEnt. Vliv této firmy je na online automatech od Yggdrasil patrný dosud. I tady je snaha nabídnout hráči komfort a plnohodnotný zážitek z hraní, nejen bezduché točení válci. Hry od Yggdrasil jsou licencovány nejen na Maltě, ale také na několika lokálně regulovaných trzích.

Yggdrasil je kvalita. Ať už mluvíme o jeho gamingové platformě – iSense 2.0, nebo o jednotlivých online hrách, Yggdrasil patří ve svém oboru ke špičce. Podporu nejnovějších technologií má tato společnost v krvi. Byla vůbec prvním tvůrcem v rámci iGaming biznisu, která pohřbila Flash a kompletně přešla na HTML5. Díky tomu její produkty bez problémů fungují kromě počítačů i na mobilech a tabletech.

Samozřejmě, z pohledu hráčů je nejdůležitější zábava. A tady Yggdrasil hry doslova excelují. Nejenže dobře vypadají, nabízejí také zajímavé bonusové funkce. Snaží se vás zapojit do hraní i jinak. Jde doslova o interaktivní díla, kde opravdu záleží na vašich zásazích. Často se během točení válců stane, že dostanete nějakou speciální úlohu a pomocí interakce s automatem můžete získat speciální bonusy, případně si výrazně navýšit svou výhru.

O tom, že Yggdrasil myslí daleko dopředu, svědčí i další funkce, které jejich hry nabízejí. Například skvělé propojení se sociálními sítěmi. Autoři vědí, že dnešní hráči se rádi pochlubí svými výhrami. A tak Yggdrasil automaty umožňují lidem sdílet cokoli z hry stiskem jediného tlačítka. Za nás mají i za toto palec nahoru.

Nabídka her od tohoto providera sice není tak široká, jako u jeho velkých konkurentů, ale každá z her je opravdu tak do hloubky propracovaná, že hravě překonává konkurenční tituly. Kromě automatových her nabízejí seveřané i stírací losy, Keno a Lotto Express. Vybere si tak opravdu téměř každý.

Hry od Yggdrasil si můžete zahrát i v českých kasinech a klidně i zcela zdarma. Určitě vám je doporučujeme vyzkoušet.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:
Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj