Multifly!

Multifly!


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Multifly! za reálné peníze v Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automat se zvířaty
Datum vydání: Březen 2020
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 243
Výhernost (RTP): 96,3%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výher, freespiny, funkce Dropdown, automatická hra

Pestrobarevný automat Multifly

Online výherní automat Multifly! je další zajímavou hrou od Yggdrasil s potenciálem pro výhru v hodnotě 10 000násobku sázky. Ještě jsme se nesetkali s barevnějším automatem, než je právě tento. Pokud jste dosud vnímali chameleony jako nesympatické živočichy, díky Multifly možná změníte názor.

Hrací automat Multifly nabízí slušnou návratnost, vysokou volatilitu a až 243 výherních cest. Složen je z 5 válců a 3 řádků. Vytváření výherních kombinací je stejné jako na většině slotů. Musíte vytočit minimálně 3 stejné symboly se začátkem na prvním válci zleva. Hru Multifly řadíme mezi automaty se zvířaty, hlavní úlohu totiž na válcích hrají papoušci, tukani, žáby, ještěrky a chameleoni. Děj se odehrává hluboko ve volné přírodě a hra je už na první pohled velmi příjemná. Bohatě zbarvené stromy se vlní ve větru, zatímco v pozadí vyhrává energická hudba.

Symboly jsou pestrobarevné a jsou rozděleny do dvou skupin s vyššími a nižšími výhrami. Nižší výhry přinášejí symboly 9, 10, J, Q, K a A. Relativně lépe jsou na tom symboly živočichů. Píšeme RELATIVNĚ, protože za pět symbolů papouška získáte stále jen 4násobek sázky. To se nemusí zdát dost, ale Multifly je hra, která kumuluje výhry. Slovo „Multi“ není v názvu slotu náhodou.

Online sloty od Yggdrasil nejsou v kasinu Tipsport výjimečné jen po grafické stránce. Vývojáři se důkladně věnují i bonusovým možnostem. Na hracím automatu Multifly si jich užijete dostatek. Nesmí chybět Wild symbol,který jako obvykle supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Scatter symbolom, kterým je chameleon se zobrazuje jen na druhém, třetím a čtvrtém válci. Pokud tento symbol vytočíte na všech třech, aktivujete bonusovou hru s 10 volnými přetočeními..

Funkce Dropdown s násobiteli výher

Po každé výhře se aktivuje speciální funkce Dropdown. Symboly výherní kombinace z automatu zmizí a na jejich místo kaskádovitě spadnou nové, společně s extra divokým symbolem. Všimněte si, že nad každým válcem číhá chameleon, čekajíc na svou potravu. Tou potravou jsou světlušky, které se objevují na každém Wild symbolu. Jakmile se na některém z válců tento symbol objeví, chameleon natáhne jazyk a světlušku spolkne. Každý hlt znamená navýšení násobitele výher o +1x. Násobitele výher nejsou limitovány. V základní hře se resetují tehdy, když na válcích nevytočíte žádnou novou výherní kombinaci. Ve freespinové hře se nenulují až do konce bonusové hry.

Vyzkoušejte si Multifly zcela zdarma

Přestože slot Multifly své vlastní jackpoty neobsahuje, některá online kasina do hry nasazují své vlastní lokální platformové Jackpoty. Vyzkoušejte si demoverzi a bez jakéhokoli rizika si jej tedy otestujte zcela zdarma. Celkově jde o zábavnou hru s chytrými speciálními funkcemi a bonusy.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Yggdrasil