Golden Fish Tank

Golden Fish Tank


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Golden Fish Tank za reálné peníze v Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automaty z podmořského světa
Rok vydání: 2016
Válce: 5 válců, 3 řady
Výherní linie: 20
Výhernost (RTP): 96,80 %
Volatilita: středně vysoký
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Symbol Wild, symbol Scatter, freespiny, bonusové funkce, autoplay

Pozorování rybiček plovoucích za sklem akvária, v pohodlí obývacího pokoje, je fantastický relax. Že nemáte doma akvárium? Nezáleží na tom, můžete začít virtuálně hned teď i na svém mobilním telefonu prostřednictvím online kasina.Stejně uklidňující účinek má i online automat Golden Fish Tank od společnosti Yggdrasil kde se nemusíte o nic starat a mimo jiné máte šanci vyhrát zajímavé částky.

Online automat Golden Fish Tank má 5 válců a 3 řádky. Úspěšné roztočení je zde zaznamenáno, pokud se vám podaří získat výherní kombinaci na jedné z 20 výherních linií. K dispozici je 8 základních symbolů a 2 speciální symboly. Základní symboly jsou rozděleny na dvě poloviny – čtveřici symbolů s nižší hodnotou a čtveřici symbolů s vyšší hodnotou. Symboly karet mají nižší hodnotu, zatímco symboly ryb vám přinesou vyšší výhry. Ovládání online automatů Yggdrasil je velmi jednoduché, vše podstatné si můžete nastavit na spodním panelu, včetně funkce automatického přehrávání.  

Úžasné výhry v akváriu plném bonusů

Kromě dokonalé grafiky a jednoduchého ovládání je unikátním prvkem online automatu Golden Fish Tank množství speciálních herních bonusů, se kterými se můžete během hraní setkat. V této hře samozřejmě nechybí ani oblíbené speciální symboly Wild a Scatter. Symboly Wild zde fungují také jako žolíci a mohou vám pomoci vyměnit nevýherní kombinace za výherní. Ještě větší radost vám však udělají symboly Scatter, které se zde točí a které představuje symbol zlaté rybky s nápisem „FREE SPINS“. Pokud tyto symboly padnou na třech válcích, získáte 6 free spinů, pokud padnou na 4 válcích, získáte 8 bezplatných kol, a pokud se symboly Scatter objeví na všech pěti válcích, můžete se těšit až na 10 protočení zdarma. To ale zdaleka není všechno. Každá hra s bezplatnými spiny obsahuje také řadu bonusových funkcí. Před bonusovými koly se na obrazovce objeví 18 různých předmětů ze dna akvária, jako jsou například vázy, mušle nebo šneci. Vaším úkolem je vybrat určitý počet těchto předmětů podle toho, kolik symbolů Scatter jste roztočili. Pod jednotlivými předměty se skrývají bonusové funkcee, které vám během bonusových kol pomohou k ještě zajímavějším výhrám. K dispozici je až 6 těchto speciálních funkcí. Těšit se můžete na roztočení navíc, násobitel výher x2, složené sady rybích symbolů na válcích, proměnu libovolného rybího symbolu v symbol Wild a také na symbol sticky Wild nebo náhodně umístěné symboly Wild, které se při každém roztočení ve freespinech přesunou na jiné místo.

Tip, jak zvýšit své šance na výhru – funkce Zlatá sázka

Po vší zábavě v bonusové hře pro vás máme ještě jeden tip, který zvýší vaše šance na výhru v online slotu. Jedná se o zajímavou funkci nazvanou Zlatá sázka, kterou můžete aktivovat během základní hry. Jedná se o částečné zvýšení vaší sázky ve hře. Pokud tuto funkci aktivujete a dostanete se do bezplatných kol, získáte ještě jeden bonusový výběr.

Hrát Golden Fish Tank Slot Machine v kasinu

Možná si myslíte, že online automat Golden Fish Tank je složitý, ale opak je pravdou. Jedná se o jednoduchou a velmi rychlou hru, kterou si díky speciálním funkcím okamžitě zamilujete a budete se těšit na každou bonusovou hru s freespiny. Tento výherní automat jsme si v Tipsport Casinu užili naplno a byl k nám i docela štědrý. Zkusíte to také?

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty z podmořského světa

Další výherní automaty od Yggdrasil