Bicicleta

Bicicleta


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Bicicleta za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Sportovní hrací automaty
Datum vydání: 9. 6. 2016
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 25
Výhernost (RTP): 96,30%
Volatilita: Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, autoplay, lepivé Wild symboly, funkce Wild Reel

S hracími automaty na sportovní téma se nesetkáváme často, a proto jsme byli velice zvědaví, co nám přinese online slot Bicicleta. Navíc, když jsme přišli na to, že tento automat vytvořili vývojáři společnosti Yggdrasil, naše zvědavost se ještě prohloubila. Vždyť hry od tohoto providera bývají opravdu famózní.

Bicicleta je hra pro fotbalové nadšence

Hlavním motivem výherního automatu Bicicleta je, podobně jako u slotu Football rules od Playtechu, nejpopulárnější kolektivní míčová hra – fotbal. Hrací plocha je zasazena na obrovský fotbalový stadion a sestává z 5 válců, 4 řádků a 25 fixních výherních linií. Výherní kombinaci zaznamenáte tehdy, pokud na válcích vytočíte alespoň tři stejné symboly, přičemž výherní kombinace musí začínat na prvním válci zleva. Během hraní se vám bude zobrazovat 8 základních a 3 speciální symboly. Polovinu základních symbolů tvoří karetní symboly, které mají nižší hodnotu a druhou polovinu tvoří symboly s vyšší hodnotou, na kterých se zobrazují tváře fotbalových hráčů. Všechny podstatné prvky ovládání automatu Bicicleta naleznete v přehledem spodním panelu. Samozřejmostí tohoto slotu je i mobilní hraní.

Co dokáže trojice speciálních symbolů?

V online automatu Bicicleta najdete hned několik speciálních funkcí, díky kterým je hraní ještě zajímavější. Začneme populárním Wild symbolem, který i v této hře nahrazuje všechny symboly s výjimkou symbolů Scatter a Trofej. Druhým speciálním symbolem, který můžete na válcích vytočit, je Scatter symbol. Ten znázorňuje fotbalový míč doplněný o název "FREE SPIN". Pokud vytočíte tento symbol alespoň na třech válcích, získáte 8 protočení zdarma a v případě, že se Scatter symbol objeví i na čtvrtém nebo pátém válci, dostanete vždy dalších osm free spinů navíc.

Další zajímavostí v průběhu hraní volných spinů je "ožití" symbolů s fotbalovými hráči. Pokud se tyto symboly zobrazí na hrací ploše během free spinů, pokusí se vstřelit branku. Pokud se jim to podaří, promění se na symbol Wild, který zůstane zmražen na svém místě až do konce režimu hry s přetočeními zdarma.

Posledním speciálním symbolem hracího automatu Bicicleta je symbol Trofej. Objevit se může jen na posledním pátém válci. Když se tak stane během základní hry, získáte některou z náhodných odměn – buďto free spiny nebo okamžitou výhru. Symbol trofeje ale můžete vytočit i během freespinů, kde vás obdaruje stejnými odměnami. Navíc vám ale v tomto režimu může aktivovat funkci Wild Reel. Ta pak změní na některém z prvních čtyř válců všechny symboly na Wild symboly a ty tam zůstanou až do konce hry s přetočením zdarma.

Vyzkoušejte si fotbalový automat Bicicleta v kasinu

Na první pohled se vám může zdát, že výherní automat Bicicleta je komplikovaný, pravdou je ale úplný opak. Když si ho zapnete v Chance kasinu a vyzkoušíte si ho zahrát, už po pár zatočeních vám bude vše jasné. Pokud navíc zbožňujete fotbal, hraním tohohle slotu v online kasinu jak se říká, zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Sportovní hrací automaty

Další výherní automaty od Yggdrasil