Lucha Maniacs

Lucha Maniacs


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Lucha Maniacs za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Sportovní hrací automaty
Datum vydání: 24. 4. 2018
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20
Výhernost (RTP): 96,2%
Volatilita: Středně – vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Free spiny, autoplay, různé typy Wild symbolů, bonusová hra Poster, funkce Zlatá stávka

V další naší recenzi si blíže posvítíme na automat Lucha Maniacs od společnosti Yggdrasil. Pokud jste již vyzkoušeli nějakou hru od tohoto providera, určitě víte, že jejich sloty, kupříkladu Easter Island nebo Brazil Bomba, jsou přímo geniální.

Hlavním motivem hracího automatu Lucha Maniacs jsou čtyři fantasy zápasníci, kteří si chtějí v ringu změřit své síly. Roztáčet můžete 5 válců s 3 řádky a výhru získáte, pokud vytvoříte výherní kombinaci na některé z 20 výherních linií. Na válcích se vám bude zobrazovat 8 běžných symbolů, které jsou rozděleny na dvě poloviny. První čtveřice symbolů znázorňuje karetní znaky s nižší hodnotou. Na druhé čtveřici symbolů se zobrazují zápasníci, a právě díky nim můžete získat vyšší výhry.

Z bonusových funkcí automatu Lucha Maniacs se vám zakroutí hlava

Tak, a teď se posaďte protože vám jdeme představit speciální funkce, které online automat Lucha Maniacs nabízí. Jako první zde vystupuje Wild symbol,který nahrazuje všechny symboly kromě Scatter symbolu. Druhým speciálním symbolem je již zmíněný Scatter symbol, který na válcích znázorňuje symbol ringu s textem "BONUS". Když jej vytočíte alespoň na 3 válcích, obdržíte přetočení zdarma se speciálními funkcemi. Kolik free spinů můžete získat?

 • Scatter symboly na 3 válcích vám udělí 7 free spinů + 3 funkce
 • Scatter symboly na 4 válcích vám udělí 15 free spinů + 3 funkce
 • Scatter symboly na 5 válcích vám udělí 30 free spinů + 3 funkce

Skvělou věcí je, že odměnu získáte, i když symbol "BONUS" vytočíte během základní hry jen na 2 válcích. Pokud se vám to podaří, budete přesměrováni do bonusové hry s názvem „Poster“. V této bonusové hře jsou na stěně zavěšeny čtyři plakáty fantasy válečníků a pod každým z nich je ukryta odměna. Pod třemi z nich najdete okamžitou peněžní výhru a pod čtvrtým se schovává symbol "BONUS". V případě, že odkryjete plakát s "bonusem", tento symbol se přičte k předchozím dvěma bonusovým symbolům a jako odměnu získáte 7 free spinů se třemi funkcemi.

Bonusové funkce během free spinů

Ještě před bonusovou hrou s volnými přetočeními vás čeká mezihra s lístečky, kde si budete moci náhodně odkrýt speciální funkce, které vám pomohou během free spinů získat ještě hezčí výhry. Zde je seznam speciálních funkcí, které se zde nacházejí:

 • 2 nebo 4 free spiny navíc
 • 1 nebo 2 Wild symboly budou umístěné při každém spinu
 • 1 lepivý Wild symbol na střední pozici na druhém, třetím nebo čtvrtém válci
 • Multiplikátor x3 za symbol jednoho zápasníka
 • 1 zápasník bude představovat Wild symbol
 • Náhodný Wild symbol, který nahrazuje náhodné symboly Wild symbolem
 • Červení a růžoví zápasníci se spojí do jednoho symbolu a vytvoří tým
 • Modří a zelení zápasníci se spojí do jednoho symbolu a vytvoří tým

A to ještě není všechno. Během hraní režimu s free spiny si můžete vytočit další odměny, pokud se alespoň na dvou válcích zobrazí symbol "BONUS", přičemž odměny za vytočení těchto symbolů během free spinů jsou následující:

   Scatter symboly na 2 válcích vám udělí 1 free spin + 1 funkci
   Scatter symboly na 3 válcích vám udělí 2 free spiny + 2 funkce
   Scatter symboly na 4 válcích vám udělí 3 free spiny + 3 funkce
   Scatter symboly na 5 válcích vám udělí 4 free spiny + 4 funkce

Zlatá sázka

Aby toho opravdu nebylo málo, zakomponovali autoři do tohoto Yggdrasil online automatu také funkci s názvem „Zlatá sázka“. Pokud je tato funkce aktivována, hráči získají během freespinů o jednu speciální funkci navíc. Tato funkce se dá zapnout a vypnout v základní hře, přičemž hráč za ni zaplatí mírné navýšení vkladu během zatočení, kdy je tato funkce aktivována.

Zahrajte si propracovaný automat Lucha Maniacs v kasinu

Tak co, kroutí se vám ze všech těch speciálních funkcí hlava? Musíme se přiznat, že i na nás toho bylo ze začátku hraní tohoto automatu v online kasinu Chance hodně. Po pár spinech nám ovšem bylo vše jasné a těšili jsme se na to, kdy se nám podaří získat další protočení zdarma se skvělými funkcemi. Hraní automatu Lucha Maniacs nás nadchlo a jsme zvědaví, jak se bude líbit vám. Určitě si ho nejprve vyzkoušejte v online kasinu.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Sportovní hrací automaty

Další výherní automaty od Yggdrasil