Cazino Cosmos

Cazino Cosmos


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Cazino Cosmos za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružné online automaty, vesmírné téma
Datum vydání: Leden 2019
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96 %
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Lepící Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusové hry, automatická hra

Vyberte se na válcích automatu do vesmíru

Jakmile jsme spustili výherní automat Cazino Cosmos, bylo nám jasné, že nás čeká putování nekonečným vesmírem. V této online hře od společnosti Yggdrasil se ocitnete na vesmírné lodi, kde je také umístěna hrací plocha tohoto slotu. Na můstku budete roztáčet 5 válců s třemi řádky a výhra vám přistane na hráčském účtu tehdy, když vytvoříte výherní kombinaci na jedné z 20 výherních linii, přičemž výherní kombinace jsou platné pouze zleva doprava. Na válcích se zobrazuje 8 základních symbolů a dva speciální symboly. Základní symboly jsou rozděleny na polovinu. Čtyři symboly s vyšší hodnotou znázorňují mimozemské postavy a čtyři symboly s nižší hodnotou zde mají karetní znaky.

Grafické zpracování online hry Cazino Cosmos je nadstandardní, jak jsme si už zvykli při Yggdrasil automatech. Velice pozitivně nás taky upoutala i melodie, která skvěle dotváří atmosféru. Tento slot si můžete zahrát na všech zařízeních, i těch mobilních, a samozřejmě zde nechybí ani oblíbená funkce autoplay.

Vládcem automatu Cazino Cosmos je Wild symbol

U většiny online slotů má oproti Wild symbolu větší moc Scatter symbol. V tomto automatu je tomu ale jinak.

Scatter symbol na výherním automatu Cazino Cosmos označuje nápis "FREE SPINS". Jistě už tušíte, že pokud ho vytočíte na minimálně třech válcích, čeká vás bonusová hra s přetočeními zdarma. Za tři "FREE SPINS" symboly budete odměněni 10 volnými zatočeními, za čtyři obdržíte 15 free spinů a pokud vám tento symbol přistane na všech pěti válcích, získáte 20 protočení zdarma.

A tady bychom měli uvést na scénu Wild symbol, který znázorňuje modrovlasá žena Stella. Kromě toho, že tento divoký symbol klasicky nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou symbolu Scatter, přinese vám taky mnoho jiných vymožeností, které si v krátkosti představíme. Pokud vytočíte Wild symbol v bonusové hře s free spiny, tak tento symbol zůstane "nalepený" na svém místě jako tzv. Sticked Wild. Pokud takto během bonusové hry získáte Sticked Wild na všech válcích, dostanete dalších 5 free spinů zdarma.

Když se z bonusové hry hracího automatu Cazin Cosmos opět přesunete do té základní, tak si nad každým válcem všimněte kolonky rozděleno na pět částí. Každý válec má vlastní sběratelský Wild symbol, který je podsvícený a hned vám tak udeří do očí. Pokud zmíněnou kolonku naplníte pěti sběratelskými symboly, budou vám při dělené volné spiny s nějakou speciální funkcí:

 • Sbírka 1. válce – volné spiny kartového esa
  Za vyplněnou sbírku prvního válce získáte 10 free spinů, a navíc se na válce před začátkem hry s volnými spiny přidají náhodně 2 Sticked Wild symboly.
 • Sbírka 2. válce – programátorské volné spiny
  Pokud se vám podaří vyplnit sbírku druhého válce, k 10 free spinům dostane navíc dalších pět, a tak vás čeká až 15 zatočení zdarma.
 • Sbírka 3. válce – nulová gravitace
  I vyplněná sbírka třetího válce vám přihraje 10 volných zatočení se speciální funkcí nulová gravitace. To znamená, že po volném spinu a zastavení válců se může každý válec posunout o jednu pozici nahoru nebo dolů, pokud by se tak na ploše objevil divoký symbol.
 • Sbírka 4. válce – mutace
  Tak, jako každý jiný válec s kompletně vyplněnou sbírkou, tak i tento čtvrtý vás odmění 10 volnými přetočení a specialitou čtvrtého válce je takzvaná mutace, díky které se může při každém spinu náhodný symbol s vysokou hodnotou přeměnit na Wild symbol.
 • Sbírka 5. válce – rozšíření
  Díky vyplněné sbírce na pátém válci budete mít 10 free spinů doplněných o funkci rozšíření. Pokud si vytočíte během free spinů na válcích Wild symbol, ten bude automaticky zdvojnásoben.
 • Využijete všechny bonusové možnosti automatu Cazino Cosmos v kasinu

  Tomu se řekne nálož bonusů, co říkáte? V případě, že se vám z toho zatočila hlava, úplně vám rozumíme, byli jsme na tom ze začátku úplně stejně. Pokud si však geniální online automat Cazino Cosmos od Yggdrasil vyzkoušíte v kasinu Chance, určitě budete už po pár spinech v obraze a řeknete si, WAU. Tolik bonusových funkcí by byla přece škoda nevyužít.

  Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

  Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
  Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

  Dobrodružné online automaty

  Další výherní automaty od Yggdrasil