Twin Spin

Twin Spin


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Twin Spin za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj

Říká se sice, že starého psa novým kouskům nenaučíš, ale v odvětví online hracích automatů to naštěstí tak úplně neplatí. Pod tlakem konkurence se i vývojáři her museli zamyslet, jak co nejvíce oživit oblíbené retro témy automatů. Stále častěji se tak stává, že klasické automaty mají sice stále svůj původní retro feeling, ale přinášejí nové funkcionality a bonusy.

Zrenovovaná klasika

Takovýmto případem je i online automat Twin Spin od společnosti NETENT. Nabízí příjemný a roky ověřený vizuál a přidává k tomu pár zajímavých vylepšení. Graficky sice neohromí, ale v tomto případě je to úplně jedno. Twin Spin je automat, kde nejde o příběh, ani o ponoření se do hry. Je to jednoduchý automat, který ideálně slouží na instantní zahrání si a vyplnění krátkého volného času.

Automat Twin Spin je neliniový 5 válcový stroj s až 243 možnostmi na výhru. Abyste se však k výhře dopracovali, musíte vytvořit výherní kombinaci z minimálně 3 stejných symbolů nacházejících se na sousedních válcích. Výherní kombinace přitom vždy začíná na prvním válci zleva.

Twin Reel vás bude bavit

Hlavní zdroj zábavy online automatu Twin Spin je však funkce Twin Reel, která mu dala i název. Tato funkce způsobuje, že na začátku každého roztočení válců bývá vždy jedna dvojice sousedících válců úplně stejná a vzájemně propojená. Takováto dvojice přitom může vzniknout na jakýchkoliv válcích z celkových pěti a mění se při každém roztočení. Ve speciálních případech se z této dvojice může stát i trojice, čtveřice nebo i pětice. Tento počet je však vždy náhodný a určuje se samostatně.

Je dobré uvést, že jde o hlavní tahák, se kterým si automat bez problémů vystačí, a tak v rámci zachování jednoduchosti automatu autoři už žádné jiné bonusy neimplementovali. Tedy, abychom byli přesní, ještě tu najdete klasiku v podobě Wild symbolu, tedy žolíku, který dokáže nahradit jakýkoliv jiný symbol v nekompletní výherní kombinaci. Objevuje se však jen na válcích 2, 3, 4 a 5.

Twin Spin zdarma? V Sazce

A to je všechno, přátelé. Nic jiného, než rychlou, jednoduchou zábavu od Twin Spinu nečekejte. Pokud je to to, co hledáte, budete navýsost spokojeni. Hru najdete, například mezi hrami na Sazka.cz. Pokud si nejste úplně jisti tím, že by vás bavila a nechce se vám za zkoušení dávat peníze, můžete si ji v Sazce zkusit na neomezeně dlouhou dobu i úplně zdarma. Vyzkoušejte a bavte se.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt