Top Gun

Top Gun


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Top Gun za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Videoautomat na motiv hry Book of Ra
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 243 výherních linií
Výhernost 94.93%
Minimální sázka €0.25
Maximální sázka €250
Další vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, minihry, free spiny

Online automat Top Gun využívá filmovou licenci skutečně naplno. Hned na začátku se spustí úvodní obrazovka a začne hrát ústřední melodie filmu, notoricky známá píseň Take my breath away. Zavalí vás desítky dalších drobností, které jste na filmu měli rádi. Jsou tu přítomné všechny postavy z filmu, soundtrack, každou chvíli si to okolo vás prosviští nějaká stíhačka a vy si uvědomíte, jak vás tento retro kousek baví.

Jde přitom o jednoduchý 5 válcový automat se třemi řádky bez klasických linií. Ty jsou nahrazeny 243 způsoby, jak se k výhře dopracovat. V podstatě to není vůbec složité. Stačí řetězit výherní symboly od levého válce k pravému.

Vystřelte si svůj bonus

Aby vyhrávání nebylo jen o nějaké rutině točení válců, přidal Playtech do hry zajímavé bonusy, které také využívají leteckou tematiku.

Prvním z nich je minihra Dogfight Wilds, která se aktivuje náhodně. Na scénu přilétá stíhačka F-14 a začne střílet na hrací plochu. Každý zasažený symbol se okamžitě mění na Wild symbol, který má klasickou funkci žolíka a nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Počet zasažených symbolů je náhodný - letadlo může zasáhnout teoreticky i všech 15 symbolů.

Stíhaček se nezbavíte ani ve druhé bonusové minihře. Ta má název Danger Zone Free Games. Jak už název napovídá, pokud vytočíte na válcích 1, 3 a 5 tři speciální scatter symboly, dostanete k dispozici 8 přetočení zdarma. To však není všechno. Po dobu těchto volných přetočení se náhodně spouští vylepšený mód Dogfight Wilds. Tentokrát však už pilot stíhačky symboly na hracím poli zaměřuje a tedy střílí přesněji. Znovu je však jen na přízni štěstěny a automatu, kolik výstřelů po dobu hry padne. I tak je to však pěkné zpestření. Jediná věc nám na těchto bonusech překážela, a to, že každá minihra trvá příliš dlouho. Dost to kazí rytmus hry a po pár kolech to už bylo celkem otravné. Hlavně když stíhačka sestřelovala více symbolů vždy po jednom.

Vyzkoušejte automat Top Gun zdarma

Kromě této výhrady však prakticky není co vytknout. Takto by měly vypadat online hrací automaty, které mají za sebou filmovou licenci. Autoři ji využili naplno a je vidět, že vývoj tohoto automatu nebyl laciný. Pro hráče to má vícero výhod a byla by škoda, pokud byste TOP GUN aspoň nevyzkoušeli. Navíc, když tak můžete udělat na internetu úplně zdarma.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Playtech