Starburst

Starburst


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Starburst za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 10 výherních linií
Výhernost 96,1 %
Minimální sázka 2 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), násobitelé

Zkuste se zeptat hráčů automatových her, jaké jsou jejich oblíbené výherní automaty. Sami uvidíte, že až podezřele často uslyšíte Starburst. Proč tomu tak je? Čím je tak výjimečný tento automat od Net Entertainment, který dostal jméno po oblíbených karamelových bonbónech?

Zábavný, moderní online automat

Starburst vypadá jako obyčejný 5 válcový automat s 10 volitelnými výherními liniemi. Ale nedejte na první dojem. Za jednoduchým herním principem se skrývá opravdu mnoho zábavy. V Starburstu se totiž výhry vyplácejí nejen zleva doprava, ale i naopak, zprava doleva. Navíc stačí vytočit jen 3 výherní symboly, na kterýchkoliv třech válcích za sebou. To už zdvihne obočí i herním skeptikům. Taková štědrost se vidí málokde. Starburst vás zaujme na první pohled i pestrým vizuálem. Je plný blýskajících se drahokamů, BARů a šťastných čísel. Když ho jednou roztočíte, těžko se od něho odchází.

Štědrý Wild symbol

Třešničkou na dortu je však určitě Wild symbol. Ten má ve Starburstu obrázek hvězdy a v podstatě se dá říci, že jde o klasický wild symbol, který nahrazuje jakýkoliv jiný symbol ve výherní linii na hracích válcích. JENŽE, v tomto automatu je všechno jinak.

Wild symbol se po jeho vytočení roztáhne na celém válci a tím vám dává další možnosti na výhru a samozřejmě také její násobení, i v dalších řádcích. Ani to však ještě není konec bonusů. Po vytočení wild symbolu dostáváte jedno protočení zdarma. Válec, na kterém jste wild symbol vytočili, se zablokuje a ostatní čtyři se znovu roztočí. Opět tak máte šanci vyhrát dodatečné peníze. Tato možnost však má háček. Automat při takovém vytočení vyplatí pouze tu linii, která dosáhla nejvyšší výhru. Aby vám to však nemuselo být až tak líto, pro jistotu vyplatí daný řádek z obou směrů, tedy získáte i tak 2 krát víc než jinde.

Zahrajte si automat Starburst zdarma

Možná se vám zdá naše recenze až příliš oslavná, ale opravdu neexistuje důvod, aby taková nebyla. Vždyť ostatně, vyzkoušejte si to sami. Zahrajte si automatovou hru Starburst zdarma a přesvědčte se, že v jednoduchosti je krása a i opravdu pořádný kus zábavy.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt