Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Gonzo’s Quest za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9
Typ válců Padající kameny
Válce 5 válců, 3 řádky, 20 výherních linií
Výhernost 96%
Minimální sázka 4 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Vlastnosti hry herní systém Avalanche (lavina), Free Falls, otočení zdarma, násobitel

Asi se shodneme, že většina automatových her toho mnoho nenabízí. Proto máme opravdu rádi ty hry, které přinesou aspoň kousek nějakého příběhu, propracovanější grafiku anebo nové herní mechanismy. Gonzo’s Quest je z tohoto pohledu přímo revoluční automatová hra. I zkušení hráči v ní totiž najdou mnoho věcí, o kterých jiné automaty mohou pouze snít.

Automat Gonzo’s Quest přitom není žádná novinka, vždyť na trhu je už od roku 2010. Ale i dnes vypadá lépe než 95% automatových her a právem patří mezi nejpopulárnější automatové hry vůbec. NETENT, který má hru na svědomí, u ní odvedl opravdu výbornou práci a zaslouženě sbírá pochvaly od kasin i od hráčů.

Skvělý online hrací automat Gonzo’s Quest

Jak jsme již zmiňovali, milujeme hry s příběhem. Ten v automatové hře Gonzo’s Quest je opravdu jednoduchý. Conquistador Gonzo, kterého autoři vytvořili podle skutečné postavy dobyvatele Gonzala Pizzara, je na cestě za objevením pokladu tajemné civilizace ukryté hluboko v pralese. Vy se ho ujímáte právě ve chvíli, kdy ukořistil mapu pokladu a vchází do pralesa. Zda se mu poklad podaří najít, už je na vás.

To, co vás na tomto automatu okamžitě uchvátí je to, jak vypadá. Krásná grafika, úžasné zvuky a opravdu originální herní mechaniky. Potěší i takové detaily, jak například to, že Gonzo není pouze statický obrázek někde v pozadí, ale celou dobu reaguje na to, jak se vám daří.

Originální způsob jak hrát automat Gonzo’s Quest

Revoluční je však hlavně způsob hraní. Gonzo je sice obyčejný 5 válcový automat s 20 výherními liniemi, ale mluvit v jeho případě o válcích není příliš přesné. V této hře totiž místo otáčení válců padají kameny. NETENT do Gonza zapracoval svůj revoluční herní systém Avalanche (lavina). Co to znamená? Jednoduše to, že když se vám podaří vytvořit výherní kombinaci, hra vám započítá výhru a výherní kameny zmizí. Kameny nad nimi tak jednoduše spadnou dolů a vy tak můžete v rámci jednoho kola vyhrát další peníze. Celé to funguje podobně jako ve známé hře Tetris.

Skvělé je i to, že každou další „novou“ výherní kombinaci po zmizení kamenů se vám zvyšuje násobitel výhry. Násobitel má v základní hře 4 stupně (x1, x2, x3, x5). Jeho aktuální hodnotu vidíte v pravé horní části obrazovky a při klasické hře se můžete dopracovat až k 5 násobku vaší původní sázky.

Bonusová hra Free Falls v Gonzo’s Quest

Bonusová hra v Gonzovi se nazývá Free Falls. Aktivuje se hned, jakmile se vám podaří vytvořit výherní kombinaci tří speciálních zlatých symbolů na příslušných válcích. Po aktivaci Free Falls dostanete k dispozici 10 protočení zdarma. Co je důležitější, zvýší se i násobitel, který má opět až 4 stupně, přičemž ten nejvyšší vám vaši sázku znásobí až 15 krát.

Ve Free Falls už nemůžete měnit výši své sázky a vždy hrajete s tou sázkou, kterou jste měli vsazenou při jejich vytočení.

Hrajte Gonzo’s Quest zdarma

Pokud se chcete s Gonzem nejdříve seznámit a pochopit fungování jeho herních principů, můžete automatovou hru Gonzo’s Quest hrát zdarma. Stačí jen zvolit free hru a můžete zkoušet. Oproti hře za peníze vám však budou chybět některé funkce, jako například historie vašich her. Nejde však o nic, co by ovlivnilo váš herní zážitek.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od NetEnt