Frankie Dettori’s Magic Seven

Frankie Dettori’s Magic Seven


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Frankie Dettori’s Magic Seven za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automatová hra
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 25 výherních linií
Výhernost 96 %
Minimální sázka 0,05 Kč
Maximální sázka 500 Kč
Další vlastnosti hry otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíky, autoplay, bonus, gamble, minigames

Narazit na automat s tematikou, která není obehraná, a neviděli jste ji předtím stokrát recyklovanou někde jinde, je vždy osvěžující. Prostředí dostihů mezi tisíckrát převařené šablony rozhodně nepatří a tak má hra Frankie Dettori’s Magic Seven od společnosti Playtech velkou šanci zaujmout. Vůbec přitom nevadí, že ani netušíte, že Frankie Dettori byl slavný žokej a koně máte rádi tak maximálně v salámu. Je to úplně jedno. Jde o výhru.

Automat, který by mohl vypadat lépe

Naneštěstí, tomu, že jde hlavně o peníze, uvěřil i Playtech. Nemůžeme si totiž pomoct, ale co se týká vizuálu hry, přijde nám slabší. Ne že by byl ošklivý, jen vypadá, jako by ho tvořili narychlo a příliš na něm nezáleželo. Grafika je, slušně řečeno, strohá, na nějaké velké detaily zapomeňte. Ozvučení také neohromí. Hudba je nudná a ostatní efekty si vlastně ani nepamatujeme, ale kvitujeme, že aspoň nebyly otravné.

Pravda, na vizuál rádi zapomeneme, pokud je hra dobrá a dokáže vás vtáhnout samotnou hratelností. Tu však také narazíte na to, že online automat Frankie Dettori nemá moc, co nabídnout. Pokud čekáte nějaké zajímavé herní variace, anebo zajímavé bonusové hry, asi budete zklamaní. Opět je to pouze průměr.

Bonusové hry Frankie Dettori’s Magic Seven

V bonusových hrách na vás číhá klasika. Wild a Scatter symboly + jeden speciální Magic Seven Bonus.

Začněme Wild symbolem. Ten nahrazuje jakýkoliv jiný symbol, kromě bonusových. Trošku nás zarazilo, že symbol zobrazuje Frankie Dettoriho, což samo o sobě divné není, ale Dettori je i na dalších dvou obyčejných symbolech. A když fotky nejsou příliš odlišné, sem tam se stane, že ani netušíte, zda jste vytočili Wild symbol anebo něco jiného.

Scatter symbol už je naštěstí v pořádku. Zobrazuje logo hry, takže záměna nehrozí. Pokud se vám zadaří a na válcích vytočíte 3 a více scatter symbolů najednou, dostanete se do speciální minihry Free Games Race. Jak už napovídá název, zúčastníte se závodů koní. Vaší úlohou je vsadit na správného koně. Po výběru vašeho favorita sledujete krátké závody. V závislosti na tom, jak závody dopadly, získáte odměnu. Pokud váš kůň vyhrál, je to 35 protočení zdarma, pokud skončil druhý, máte k dispozici 15 bezplatných zatočení, a když doběhl na třetím místě, točíte 10 freespins.

Poslední speciálkou je Magic Seven Bonus. Ten získáte, když vám na prvním a pátém válci současně padnou specifické symboly Bonus. Když se vám to podaří, dostanete se do minihry, ve které máte před sebou dostihovou dráhu rozdělenou na několik sekcí. Vaší úlohou je vybrat si několik sekcí, které skrývají různé výherní sumy. Pokud máte štěstí, narazíte i na trofeje. V tom případě si nejdříve prohlédnete krátké video některého z Dettoriho velkých vítězství a následně vás ještě hra odmění zvýšením násobitele výhry.

Pokud se vám výhra zmenšuje, můžete si ji (nejen) po bonusové hře znásobit i v populární funkci gamble, kde je vaší úlohou vybrat si nejvyšší kartu z dostupných.

Raději si hru vyzkoušejte nejdříve zdarma

Zahrát či nezahrát? No, abychom byli upřímní, váháme. Ale pokud už máte dost všech těch ovocných automatů nebo pouštních her, může být tento online automat příjemným osvěžením. Zkuste si Frankie Dettori’s Magic Seven zahrát zdarma bez registrace a sami uvidíte. Ale nečekejte příliš velké produkční hodnoty. Vícekrát jsme již zmiňovali a doplníme to i na závěr, je to průměrná hra. Neurazí ani nenadchne. Zahrajte si automat zdarma a uvidíte, zda vás zabaví.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Sportovní hrací automaty

Další výherní automaty od Playtech