Attraction

Attraction


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Online hra Attraction zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .

Net Entertainment v roce 2014 uvedl do online kasin hrací automat Attraction. Jelikož z názvu nebylo jasné, co automat v sobě skrývá, zahráli jsme si ho a připravili pro vás pěkné video. Attraction vás zavede do tajemné laboratoře plné elektromagnetických přístrojů a elektrických výbojů, které při každém otočení odhalují Wild symboly.

Hrací automaty Attraction nabízí místo otočení zdarma opětovné otočení válců! Při otočení se zobrazí na straně jednoho anebo více válců magnetický symbol a označí je horizontálně anebo vertikálně. Opětovné otočení získáte, pokud se Wild symbol zobrazí na průniku linií označených magnetickým symbolem.

Bonusová hra ve formě dalšího otočení se spustí tehdy, když se původní Wild symbol zobrazí na linii označené magnetickým symbolem. Při dalším otočení se tak zobrazí 2 další magnetické symboly na horizontální a vertikální linii. Pokud nové magnetické linie označí i Wild symbol, všechny symboly na těchto liniích se změní na Wild symboly, takže získáte exkluzivní výhru.

Ve videu uvidíte, že prostřednictvím Wild symbolů a speciální bonusové hry se v online automatu Attraction dá vyhrát neuvěřitelně vysoká suma. Elektrické Wild symboly jsou při vhodné kombinaci totiž úplně všude a potenciál 5 válců a 10 výherních linií tak využijete na maximum.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt