Untamed Wolf Pack

Untamed Wolf Pack


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Untamed Wolf Pack zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: MICROGAMING
Téma automatu: Automaty se zvířaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 243 způsobů
Výhernost (RTP): 95-97%
Mobilní verze:
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Mějte se na pozoru, všude číhají vlci

Na divokou a věčně vyhladovělou smečku vlků v drsné přírodě narazíte na online hracím automatu Untamed Wolf Pack, který je produktem celosvětově známé společnosti MICROGAMING. Autoři si na tomto slotu dali evidentně záležet. Dokonalá souhra grafiky, hudby a zvukových efektů vás okamžitě ovládne. A dokonce si dovolíme tvrdit, že umlčí i ty nejnáročnější hráče hracích automatů. Teda ty, kteří si potrpí na bonusy.

Untamed Wolf Pack se skládá z 5 válců, 3 řádky a k výhře vede až 243 cest. Výherní kombinace platí zleva doprava. Musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Množství bonusů znamená množství výher

Bonusová struktura výherního automatu Untamed Wolf Pack je tak vyšperkovaná, že nevíme, kde dříve začít. Pojďme pěkně postupně. Na tomto slotu nesmí chybět Wild symbol, který oplývá dvěma funkcemi. První je, že nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Tou druhou je, že vždy když ho vytočíte, započítá se vám pod válec, na kterém se objevil. Potřebujete získat 4 Wild symboly na jednom válci. Pokud se vám to podaří, celý válec se následně promění na divoký a divokým zůstává i po dobu následujících 4 přetočení. To může vyústit do zisku několika zajímavých výher.

Vlčí oko na tomto slotu je Scatter symbolem. Minimálně tři Scatter symboly kdekoliv na válcích aktivují bonusovou hru s 10 volnými přetočeními, která v sobě ukrývá další extra vlastnost. Po každém jednom freespinu se na válec přidá jeden Wild symbol. Fantazie! A to jsme ještě neskončili.

Bonusovou hru s volnými přetočeními je možné dosáhnout i pomocí funkce Lucky Nudge. Ta se aktivuje tehdy, když je po vytočení 2 Scatter symbolů vidět na nějakém jiném válci část třetího symbolu (nahoru nebo dolů). Tehdy se chybějící „třetí vlčí oko“ dotočí a vytvoří potřebnou kombinaci ze Scatter symbolů.

Oblibujete i funkci zdvojnásobování výher? Untamed Wolf Pack má funkci Gamble postavenou na trošku jiné bázi, než na jakou jste možná zvyknuti. Nejde o klasické hádání barvy zakryté karty. Na začátku je třeba uvážit, nakolik si věříte, že se vám podaří výhru navýšit. Tlačítky „+“ nebo „-“ měníte kurz na výhru. Čím větší rozptyl červeného pole na mapě světa zvolíte, tím větší riziko (vyšší výhra) snášíte. Pokud jste v riskování opatrnější, využít se dá možnost „bank“, po čem se vám uloží 50 % z výhry.

Troufáte se postavit smečce vlků na válcích?

Na závěr musíme objektivně přiznat, že online výherní automat Untamed Wolf Pack nás zaujal, ale někdy jsme byli zoufalí z toho, že jsme dlouho nic velkého nevyhráli. Měli jsme pocit, že všechny ty krásné výhry divocí vlci úzkostlivě strážili. Možná, že vám se podaří přejít jim přes rozum.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming