The Dog House

The Dog House


Hodnocení od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherní automat The Dog House za reálné peníze v Betano.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat se zvířaty
Datum vydání: Srpen 2020
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20
Výhernost (RTP): 94,55 – 96,55 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Sticky Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, násobitele výher, autoplay, turbo režim

Online automat The Dog House

Člověk a pes jsou označováni za nejstarší společníky v historii lidstva. Většina psů byla původně domestikována na ochranu a lov, ale časem se staly věrnými druhy a mazlíčky mnoha rodin. To platí dodnes. Čtyřnozí chlupáči se mohou stát vašimi společníky i díky online hracímu automatu The Dog House. Tento „štěkající“ slot má na svědomí společnost Pragmatic Play, která je známá svými tematickými hrami. Pokud jste si již vyzkoušeli bonbonový slot Sweet Bonanza, určitě budete s námi souhlasit.

The Dog House je výherní automat s 5 válci, 3 řádky a 20 fixními výherními liniemi. Výherní kombinace na něm platí v jednom směru, a to zleva doprava. Vyhráváte tehdy, vytočíte-li minimálně 3 stejné symboly vedle sebe, počínaje prvním válcem zleva. Pokud vytočíte vícero výherních kombinací, na několika paylines, všechny výhry se spočítají.

Společnost vám na automatu The Dog House bude dělat usměvavý rotvajler, módní yorkshirský teriér, mopslík s vypláznutým jazykem či jezevčík se zasněným pohledem. Každý pejsek je vykreslen v komiksovém stylu, což vypadá velmi dobře a zábavně. Kromě nich se na válcích točí různé jiné symboly charakterizující toto zvířecí téma – kostička a obojek. Jedenáctku základních symbolů doplňují tradiční karetní znaky A, K, Q, J a 10.

Psí bouda plná bonusů

Kromě hezkého vizuálu a veselé hudby si vás automaty od Pragmatic dokážou získat také zajímavými bonusy a speciálními funkcemi. To platí i pro The Dog House. Na druhém, třetím a čtvrtém válci se zobrazuje symbol psí boudy. Je to Wild symbol, který supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. A vždy se objevuje s náhodným násobitelem x2 nebo x3. Násobitel daného Wildu platí pro každou výhru, kterou pomohl vytvořit.

Psí tlapka je Scatter symbolem a zobrazuje se na prvním, třetím a pátém válci. Zobrazení 3 symbolů Scatter znamená dvě věci: okamžitou výhru v hodnotě 5násobku aktuální sázky a aktivaci volných přetočení. Získat můžete minimálně 9 a maximálně 27 freespinů. Vše záleží na tom, jaká čísla vytočí rotvajler na dřevěných soudcích. Během freespinů se z Wild symbolu stává Sticky Wild symbol čili zůstává na svém místě až do konce bonusové hry. Samozřejmě i se svými násobiteli.

Zkuste automat The Dog House zcela zdarma

Za zmínku stojí také nabídka nastavení automatu The Dog House. Kromě vypnutí nebo zapnutí turbo režimu, hudby a zvukových efektů si můžete nastavit spořič baterie, který eliminuje animace. Hrací automat The Dog House si můžete vyzkoušet už i ve českém online kasinu, například na Betano.cz. Roztočte válce a sami se přesvědčte, zda je tato hra stvořená i pro vás. Automat má vysokou volatilitu čili výhry nepadají až tak často, ale když se tak děje, jsou poměrně štědré.

Kasinové hry od společnosti Pragmatic Play najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Pragmatic Play