The Dog House Megaways

The Dog House Megaways


Hodnocení od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherní automat The Dog House Megaways za reálné peníze v Apollo Games.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat se zvířaty
Válce: 6 válců, 7 řádků
Výherní linie: 117 649
Výhernost (RTP): 96,55 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Sticky Wild symboly, Raining Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, nákup freespinů, násobitele výher, autoplay, turbo režim

Další příběh o pejscích na válcích automatu

Je mnoho online hracích automatů, které se dočkaly pokračování s desítkami tisíc výherních cest. Jsou označovány přívlastkem „megaways“. Zmíníme například Gonzo's Quest Megaways nebo Pirates' Plenty Megaways. Tato herní mechanika si získává přízeň stále více hráčů, což je docela logické. Megaways automaty nabízejí prakticky neomezený počet potenciálních výherních možností jak a kde poskládat výherní kombinaci.

I výherní automat The Dog House má své „megaways“ pokračování. Pokud vás bavila jednotka, vylepšená verze The Dog House Megaways vás bude ještě víc. Má víc válců, víc řádků a víc bonusů. Vše ostatní zůstalo zachováno včetně grafiky či symbolů.

Online slot The Dog House Megaways má 6 válců, přičemž na každém se může najednou objevit až 7 symbolů. Dohromady nabízí až 117 649 cest k výhře. Společnost vám budou dělat opět roztomilí pejskové v podobě rotvajlera, jezevčíka, mopslíka a yorkšíra. Zobrazeni jsou v komiksovém stylu a v této sérii je dokonce uslyšíte i štěkat.

Bonusů na výherním automatu The Dog House Megaways je dostatek, takže určitě nebudete vrčet jako zlý pes. Nechybí Wild symbol, kterým je stejně jako v předešlé verzi psí bouda. Objevuje se na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci, a to s násobiteli výher x2 nebo x3. Sám o sobě nevytváří výherní kombinaci, ale doplňuje nebo rozšiřuje ostatní výherní kombinace. Scatter symbolom je psí tlapka, která se zobrazuje na všech válcích. Čím víc Scatterů vytočíte, tím lépe pro další vývoj v bonusové hře.

Dvě možnosti jak získat freespiny

Minimálně 3 symboly Scatter aktivují volná přetočení. Ještě před tím si však vyberete ze dvou možností: freespiny se symboly Sticky Wild nebo freespiny se symboly Raining Wild. Pokud si vyberete možnost se Sticky Wild, odměna je následující:

  • Zobrazení 3x Scatter – 7 freespinů + 2 až 7 zafixovaných Wildů na každém válci
  • Zobrazení 4x Scatter - 12 freespinů + 2 až 7 zafixovaných Wildů na každém válci
  • Zobrazení 5x Scatter - 15 freespinů + 2 až 7 zafixovaných Wildů na každém válci
  • Zobrazení 6x Scatter – 20 freespinů + 2 až 7 zafixovaných Wildů na každém válci

Pokud si vyberete možnost s Raining Wild, odměna je následující:

  • Zobrazení 3x Scatter – 15 freespinů + 6 Raining Wild při každém freespinu
  • Zobrazení 4x Scatter – 18 freespinů + 6 Raining Wild při každém freespinu
  • Zobrazení 5x Scatter – 25 freespinů + 6 Raining Wild při každém freespinu
  • Zobrazení 6x Scatter – 30 freespinů + 6 Raining Wild při každém freespinu

Rozdíl mezi Sticky a Raining Wild je v tom, že v prvním případě zobrazené Wild symboly zůstávají zafixovány na svých místech až do skončení bonusové hry. V druhém případě se Wild objevují náhodně během točení válci, ale nezůstávají zafixovány na svých pozicích. Samozřejmě, v obou případech se divoké symboly zobrazují také s násobiteli výher x2 nebo x3.

Představili jsme si standardní cestu, jak získat freespiny. Pokud se vám ovšem nechce čekat na vytočení Scatterů, freespiny si můžete jednoduše koupit za předem stanovený poplatek. Vyjde vás to na 100násobek aktuální sázky.

Hrajte The Dog House Megaways v kasinu

The Dog House Megaways je online slot vyvinutý společností Pragmatic Playse 117 649 možnostmi k dosažení výhry. Vypusťte psy ven a vychutnejte si tento skvělý automat v online kasinu například v Herně u dědka. Bonusové funkce zahrnují dvě možnosti pro získání freespinů, dva druhy Wild symbolů a násobitele výher. Být v psí boudě obvykle není zábavné, ale do té na automatu The Dog House Megaways se bude hrnout spoustu hráčů.

Kasinové hry od společnosti Pragmatic Play najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Pragmatic Play