Untamed Bengal Tiger

Untamed Bengal Tiger


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Untamed Bengal Tiger zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Dobrodružné hrací automaty so zvířaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 243
Výhernost (RTP): 96,2%
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble/Risk

Máte raději online hrací automaty, které jsou vsazeny do zajímavého dobrodružného prostředí? Pokud jste v duchu přikývli, slot Untamed Bengal Tiger, který je dílem společnosti MICROGAMING, by vás mohl zaujmout. Jak už samotný název napovídá, ústřední postavou tohoto online výherního automatu je bengálský tygr v neposkvrněné zelené džungli.

Džungle plná bonusů s 243 cestičkami k výhře

Online hrací automat Untamed Bengal Tiger je vyskládán z 5 válců, 3 řádků a obsahuje až 243 cest, kterými se můžete propracovat k výhře. i tu platí, že výherní kombinace musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinací, platí jenom ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na vícerých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Kromě pěkně zpracované grafiky a zajímavého soundtracku zapracovali vývojáři do tohoto slotu i několik atraktivních bonusových funkcí, díky kterým se můžete těšit ze slušných výher. Pojďme si je postupně představit.

Samotné logo hry (Untamed Bengal Tiger) je Wild symbolem, to znamená, že má funkci žolíku a nahrazuje všechny chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Navíc každé jeho zobrazení se zaznamenává pod příslušný válec, kde byl vytočen. Pokud se vám tento symbol podaří na jednom válci vytočit 4-krát, celý válec shoří a přemění se na divoký. Následně se spustí 4 přetočení, po dobu kterých mají všechny pozice funkci žolíku.

Symbol oka je Scatter symbolem. V případě, že se vám ho podaří vytočit minimálně 3-krát, zelená džungle se najednou ocitne v tajemné noci a aktivuje se bonusová hra s 20 volnými přetočeními. Pokud se po dobu nich zobrazí Wild symbol, rozšíří se na válci směrem dolů. Výhodné je, aby se zobrazil na prvním řádku, aby tak stihl přeskočit na druhý a postupně i na třetí řádek.

Scatter kombinaci, a teda bonusovou hru s volnými přetočeními, je možné dosáhnout i pomocí funkce Lucky Nudge. Ta se aktivuje tehdy, pokud je po vytočení 2 scatter symbolů vidět na nějakém jiném válci část třetího symbolu (dole nebo nahoře). Tehdy se chybějící „třetí oko“ dotočí a vytvoří potřebnou kombinaci ze scatter symbolů.

Gamble funkce nás ohromně bavila

Na online hracím automatu Untamed Bengal Tiger nechybí ani populární funkce násobení výher – Gamble/Risk. V tomto případě však nejde o klasické hádání barvy zakryté karty, ale něco úplně jiného. Na začátku si musíte velmi dobře rozmyslet, na kolik si věříte, že se vám podaří výhru navýšit. Tlačítky „+“ nebo „-“ regulujete kurz na výhru. Čím větší obsah červeného pole si na mapě světa nastavíte, tím větší riziko o vyšší výhru podstupujete. Pokud jste v riskování opatrnější, využít se dá možnost „bank“, po čem se vám uloží z výhry 50 % a se zbytkem půjdete do risku.

Zaručená zábava v kasinu

Ze začátku se nám online výherní automat Untamed Bengal Tiger velmi líbil, ale k nám nebyl tento automat až tak štědrý, jak bychom si představovali. Proto jsme se také u mnohých bonusových funkcí nedočkali vyšších výher. Jakoby si ten lstivý tygr všechno důkladně strážil. Vy možná budete mít více štěstí, a proto neváhejte a vyzkoušejte si ho v kasinu. Pokud nevyhrajete, určitě se u něho zabavíte.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming