Treasure Mine

Treasure Mine


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty plné pokladů
Datum vydání: Listopad 2017
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 95-97%
Volatilita: Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, expandující Wild symboly, Scatter symbol, bonusová minihra, progresivní Jackpot, režim turbo, automatická hra

Další povedený automat od společnosti Red Tiger

To tedy byla jízda! To jsou první slova, která se nám derou na jazyk po dohrání online slotu s názvem Treasure Mine. Další skvost od společnosti Red Tiger, kde jsou autoři her opravdu velcí perfekcionisté. Určitě víte, o čem mluvíme, jestli jste si už stihli zahrát například automat Pirates Plenty. Nejenže dbají na dokonalou grafiku, 3D animace a zvukové efekty, ale jejich sloty obsahují různé inovativní bonusové vlastnosti. Pokud máte po krk staré klasiky s opakujícími se tradičními bonusy, zkuste si zahrát online výherní automat Treasure Mine a nebudete se od něj chtít odtrhnout.

Slot Treasure Mine sestává z 5 válců, 4 řádků a až 40 výherních linii platnými zleva doprava. Při více možnostech výherních kombinací na linii platí pouze ta nejvyšší. V případě více výherních kombinací v několika výherních liniích se hodnota výher sčítá.

Hlavní postavou hry je robustní bradatý trpaslík, který se snaží vydolovat z dolu co nejvíce zlata. Vy si špinit ruce nemusíte, stačí jen točit válci z pohodlí svého domova.

3 druhy Wild symbolu

Jelikož tento výherní automat disponuje několika atraktivními funkcemi, budeme se snažit neopomenout ani jednu. V první řadě zmíníme Wild symbol. Velmi důležitý a významný symbol, který vystupuje na slotu v třech podobách. Redbeard (trpaslík), Treasure Strike (diamant) a Dragon (drak). Jejich vzájemné kombinace na válcích mohou být spouštěčem úžasných okamžitých výher. Každý z nich je žolíkem tedy supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci.

  • Redbeard + Treasure Strike = trpaslík přeskočí na diamant a bude do něj bušit krumpáčem, aby z něj vydolovat co nejvyšší výhru.
  • Treasure Strike + Dragon = drak vydechne oheň na diamant a ten se vzápětí rozšíří na sousední políčka.
  • Dragon + Redbeard = drak popálí trpaslíka, který začne utíkat a za sebou nechá cestu vytvořenou pouze divokými symboly.

Posaďte trpaslíka na vozík v bonusové hře Treasure Run

Největší dobrodružství tohoto slotu na vás čeká díky Scatter symbolu. Ten je zobrazen jako vozík naložený zlatem. Pokud ho vytočíte minimálně 3krát, přesunete se do bonusové minihry Treasure Run. V ní bude horník sedět ve vozíku a vaším úkolem bude navigovat ho správným směrem po kolejích v dole. Na výběr máte vždy 3 cesty. Jedna z cest obsahuje velmi mnoho pokladů, druhá méně, no a na třetí je umístěn zátaras, co znamená náraz a konec bonusové hry. Zde vám tedy nepomůže nic, jen štěstí. Pokud ho budete mít, z dolu můžete vytěžit fantastické výhry.

Progresivní Jackpot

Na automatu Treasure Mine se můžete zapojit i do hry o progresivní sdílený Jackpot. Nepotřebujete na to nic, jen točit válci a doufat, že symbol Jackpot vytočíte minimálně 3krát.

Z každé sázky na vybraných hrách jako Treasure Mine, Red Diamond, Golden Temple, nebo Flaming Fox, se odvádí malé procento, z kterého se pak Jackpot vytváří. Jeho strop je neomezený. To, kolik peněz se v něm nachází, vidíte nalevo od válců. Stejně tak je tam uvedeno odpočítávání při denním jackpotu a znázorňuje, dokdy tento Jackpot někdo zaručeně "rozbije". Čím víc se blíží jeho konec, tím vyšší je šance ho získat. Tento proces se neustále opakuje, den co den.

Automat Treasure Mine nás okouzlil

Při online výherním automatu Treasure Mine se nudit určitě nebudete. Nejenže se na něj dobře dívá, ale díky usilovnému trpaslíkovi můžete získat skutečně parádní výhry. Stačí vytočit správnou kombinaci ze tří divokých symbolů, nebo aktivovat bonusovou minihru a na své hráčské konto se nebudete moci vynadívat. Vřele doporučujeme.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladů

Další výherní automaty od Red Tiger