Pirates’ Plenty

Pirates’ Plenty


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Datum vydání: Únor 2019
Válce: 5, resp. 6 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96,12%
Volatilita: Vyšší
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výher, bonusová minihra, turbo režim, automatická hra

Pirátský skvost od Red Tiger

Pamatujete si na naši recenzi na online výherní automat Corsair Queen? Tento slot od Synot Games s pirátskou tématikou jsme v podstatě vychválili, ale přišli jsme na něco ještě lepšího. Hrací automat Pirates‘ Plenty nás uchvátil, a to doslova. Jeho autorem je společnost Red Tiger, která má ve svém portfoliu vícero zajímavých kousků.

Když jsme hráli automat Pirates‘ Plenty, neuvědomili jsme si, kolik času jsme u něho strávili. Jeho dokonalá grafika, hudba a vlastnosti nás okamžitě vtáhli do děje. Autorům hry dáváme za tento slot palec nahoru.

Odemkněte 6. válec automatu

Pirates‘ Plenty tvoří na začátku hry 5 válců, 3 řádky a 20 fixních výherních linií. Avšak po dobu vaší dobrodružné cesty můžete rozšířit slot až na 6 válců. Po dobu hraní postupně sbíráte symboly mapky a posouváte svou loď k ostrovu pokladů. V případě, že se naň dostanete, odblokujete šestý válec automatu. U hry se šesti válci se na válcích objevují i trojité Wild symboly vyobrazené jako prázdné lahve. Tyto trojité symboly mohou obsahovat násobitele výher – x2, x3 a x5.

Wild symbolem, tedy žolíkem nahrazujícím chybějící symboly ve výherní kombinaci, je i nezbedná opice. Ta se na válcích objevuje náhodně, ale když se tak stane, sesbírá všechny symboly s nízkou hodnotou a nahradí je hodnotnějšími. To může vést k zisku několika vysokých výher.

Otevřete všechny 3 truhlice v bonusové hře

A nyní to nejlepší. Na válcích se točí i Scatter symbol nazvaný jako „točení oceánu“. Pokud ho vytočíte 3krát, aktivujete bonusovou hru s 10 freespiny. Po dobu této hry se na válcích objevuje duch starého piráta se zlatým klíčem a nad válci jsou současně umístěny tři truhlice s poklady. Buď jde o další freespiny, anebo o přeměnu obyčejného symbolu na divoký. Na to, abyste se dopracovali k vytouženým epickým výhrám, potřebujete odemknout všechny tři truhlice. Nám se podařili nejvíc dvě, ale i tak to stálo za to. Podaří se vám otevřít všechny tři truhlice s poklady? Zkuste to!

Co se nám ještě na tomto automatu obzvlášť líbilo, bylo nastavení automatického točení válci. Omezení nenastavujete jen na počet otočení, ale i na sumu prohrané částky. Můžete si tak o mnoho lépe kontrolovat svůj rozpočet na hraní. Samozřejmostí je turbo režim na zrychlení hry, ale my jsme si tuto hru skutečně vychutnávali bez využití těchto vychytávek.

Slot Pirates’ Plenty plný zábavy

Skutečně nádherné dobrodružství a hlavně skvělé výhry nabízí online výherní automat Pirates’ Plenty. S podobnou bonusovou strukturou v rámci děje hry jsme se dávno nesetkali, tedy pokud vůbec. V momentu, kdy se vám podaří odblokovat šestý válec, začíná se spanilá jízda plná výher. Vyzkoušejte si tento automat a vsadíme se, že si ho velmi rychle oblíbíte. Přejeme Vám mnoho štěstí!

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Red Tiger