Flaming Fox

Flaming Fox


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherní automat Flaming Fox za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty, Japonsko
Datum vydání: August 2018
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 10 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96,05%
Volatilita: Vyšší
Jackpot: Ano
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Progresivní Jackpot

Flaming Fox se vzrušujícími vlastnostmi

Společnost Red Tiger byla založena jen před 6 lety, ale už nyní se „dere“ do popředí a je vážnou konkurencí pro ostatní providery. Hry této společnosti mají něco do sebe. Autoři her této společnosti velmi dobře vědí, co hráči na automatech vyžadují. Jsou to kombinace ohromující grafiky, atraktivních témat, zajímavých bonusů a možnosti točit válci na notebooku, tabletu nebo mobilu.

Další hrou, kterou jsme se rozhodli recenzovat, je online hrací automat Flaming Fox, co v překladu znamená „ohnivá liška“. Skutečně poutavý název, nemyslíte? Poutavý však není jen název, ale i samotné hraní. Narazili jsme i na něco, čím se výrazně odlišuje od ostatních konvenčních slotů.

Výherní kombinace platné v obou směrech

Slot Flaming Fox se skládá z 5 válců, 3 řádků a 10 fixních výherních linií. Výherní kombinace neplatí jen klasicky zleva doprava, ale v obou směrech. To je první věc, kterou jsme ocenili. Dalšími plusy jsou jeho bonusové funkce. Hlavní úkol plní „ohnivá liška“ sedící a meditující v pozadí válců. Do hry vstupuje náhodně. Nikdy nevíte, kdy udeří, ale když se tak stane, pocítí to hlavně Vaše hráčské konto, samozřejmě v pozitivním smyslu slova. Ohnivá liška je jakýmsi spouštěčem speciálních funkcí. Jakmile se rozhodně konat a vystoupit z pozadí, může rozbít některé symboly nebo přímo celé válce. To má za následek odhalení druhé vrstvy hořících válců. Hořící válce tvoří výlučně symboly s vysokými hodnotami anebo divokými symboly resp. žolíky, které nahrazují chybějící symboly ve výherní kombinaci.

Po vytočení minimálně tří Scatter symbolů kdekoliv na válcích získáte bonusovou hru s volnými přetočeními. Jejich počet je náhodný a rozsah se pohybuje od 2 do 50 freespinů. U freespinové hry jsou všechny speciální funkce „ohnivé lišky“ uzamknuty až do konce točení válci zdarma.

Uvedeme příklad: Získali jste 15 freespinů. Liška po prvním přetočení rozbije 5. válec, po čemž se na něm budou nacházet žolíky nebo symboly s vysokými hodnotami. Tento válec bude až do posledního freespinu uzamknutý, to znamená, že se na něm nebudou objevovat v dalších točeních žádné symboly s nízkými hodnotami. Mezitím však liška rozbije další a další pozice na válcích. Je možné, že ke konci freespinové hry bude celý slot posetý jen luxusními symboly a žolíky. V takovém případě Vám nezůstává už nic jiného, než sledovat, jak roste Vaše hráčské konto.

Progresivní Jackpoty Daily Drop a Mega Drop

Na slotu Flaming Fox hrajete i o dva sdílené progresivní Jackpoty. Stačí jen točit válci a věřit, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3x.

Do hry o tyto jackpoty je zapojených víc automatových her, například i Tiki Fruits, Treasure Mine, Totem Lightning nebo Piggy Pirates. Čím více hráčů hraje tyto sloty, tým rychleji Jackpoty rostou, protože z každé sázky se do jejich sumy odvádí určité procento. Jejich maximálně výška není omezena. Aktuální stav Jackpotů (denní Daily Drop i progresivní Mega Drop) vidíte vlevo. Při denním Jackpote se odpočítává i čas, do kterého ho určitě někdo získá. Čím víc se blíží avizovaný čas vyplacení jackpotu, tím víc stoupá i šance na jeho výhru.

Po několika minutách hraní všechno pochopíte

Možná se Vám z toho všeho zamotá hlava, ale jakmile začnete hrát, princip speciálních funkcí „ohnivé lišky“ velmi rychle pochopíte. Skutečně vynikající slot s obrovským potenciálem vysokých výher. Nemáme mu co vytknout.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Red Tiger