Esqueleto Mariachi

Esqueleto Mariachi


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Hudební automaty
Datum vydání: Březen 2018
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 96,06%
Volalita: Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresivní Jackpot, režim turbo, automatická hra

Nuda s automatem Esqueleto Mariachi nehrozí

Byla to jízda plná zábavy a výher! I takto nějak bychom z našeho pohledu zhodnotili hraní online slotu Esqueleto Mariachi. V pozitivech bychom mohli klidně pokračovat, protože bonusové vybavení, grafika nebo hudba této mašinky jsou na špičkové úrovni. Tento slot od Red Tiger si nás okamžitě získal. Pojďme však pěkně popořádku.

Esqueleto Mariachi je výherní automat, který se skládá z 5 válců, 4 řádků a 40 fixních výherních linií. Výherní kombinace platí jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Hudebníci se speciálními bonusovými vlastnostmi

Významnou úlohu na slotu Esqueleto Mariachi sehrávají tři veselí hudebníci, které autoři zaoděli do skeletu hry. Každý jeden kostlivec hraje na nějakém hudebním nástroji. Jeden hraje na kytaře, další na chrastítkách a třetí na trubce. A právě tyto jejich muzikální vlastnosti výrazným způsobem ovlivňují základní i bonusovou hru.

Na válcích nechybí oblíbený Wild symbol v podobě slečny s hororově pokreslenou tváří. Sehrává úlohu žolíku, to znamená, že supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. I ona sama může vytvořit výherní kombinace. Za pět divokých symbolů získáte výhru v hodnotě 500násobku sázky.

Zábavnější a hlavně výhernější momenty přinášejí už zmínění kostlivci – hudebníci. Napravo od válců jsou tři okna, za kterými se kytarista, trumpetista a maraquero hrající na chrastítka ukrývají. Kdykoliv po dobu hry se z okna může vynořit jedna, dvě nebo tři tyto postavičky a dopomoci Vám k luxusní výhře.

  • Kytarista – brnká si na kytaře a zároveň přivolává na válce náhodný počet divokých symbolů.
  • Trumpetista – hraje na trubce, čím odhání z válců symboly. Ty jsou automaticky nahrazeny novými, které mohou vytvořit několik výherních linií.
  • Maraquero – hraje na tzv. „rumba kouli“, čím posouvá sloupce nebo celé řádky. Takovýmto způsobem vytváří výherní kombinace.

Dalším bonusem je Scatter symbol nesoucí název „Mariachi Spins“. Pokud vytočíte aspoň 3 tyto symboly, získáte hru s volnými přetočeními. To, kolik jich bude, určí automat náhodně. Nám se podařilo získat nejvíc 14 freespinů. Při této bonusové hře máte jistotu, že se aktivují speciální vlastnosti hudebníků, protože ještě předtím se určí konkrétní počet jejich zásahů.

Progresivní jackpoty automatu

V rámci slotu Esqueleto Mariachi se můžete zapojit i do hry o luxusní progresivní Jackpoty. Nemusíte udělat nic navíc, stačí jen točit válci a věřit, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3krát.

Do hry o tyto jackpoty je zapojených víc automatových her, například i Flaming Fox nebo Treasure Mine. Čím více hráčů je zapojených do těchto automatů, tím rychleji Jackpoty narůstají. Z každé sázky se do jejich celkové sumy odvádí určité procento. Jejich maximální výška není omezena.

Aktuální hodnotu Jackpotů - denní Daily Drop a progresivní Mega Drop - vidíte v levé části od válců. Při denním Jackpotu se postupně odpočítává čas, do kterého ho vždy někdo získá. Čím bližší je čas vyplacení jackpotu, tím vyšší je šance na jeho výhru.

Vyzkoušejte si slot Esqueleto Mariachi zdarma

Autory hry Esqueleto Mariachi bychom chtěli na závěr pochválit, protože jsme se při tomto slotu nejen dostatečně zabavili, ale i co-to pěkné povyhrávali. Skvělá práce! Vyzkoušejte si ho i vy a nebudete litovat.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Hudební automaty

Další výherní automaty od Red Tiger