Dragons Fire

Dragons Fire


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherní automat Dragons Fire za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Datum vydání: Srpen 2018
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 96,12%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výher, progresivní Jackpot , automatická hra, turbo režim.

Pekelná nálož freespinů a násobitelů výher od Red Tiger

Úžasné! Fantastické! Bravurní! Naše recenze nezvykneme takto začínat, ale věřte, že u automatu Dragons Fire je to na místě. To, co jsme s ním v kasinu Sazka Hry zažili, jsme už dávno neviděli, pokud vůbec. Tento pekelný slot obývaný ohnivým drakem nám nesmírně učaroval. Neváhali jsme ani vteřinu a rozhodli jsme se vám jej představit.

Hrací automat Dragons Fire vytvořila společnost Red Tiger. Skládá se z 5 válců, 4 řádků a 40 fixních výherních linií. I zde platí, že výherní kombinace musí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat doprava. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinací, platí pouze ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na více výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Největší devizou Dragons Fire je pak jeho nabídka freespinů a násobitelů výher. Dovolíme si tvrdit, že tato nabídka je široko daleko bezkonkurenční. Ale pojďme pěkně popořádku.

Pozor, aby se vám z nadílky herních bonusů nezatočila hlava

Na slotu se objevuje oblíbený Wild symbol, který jako žolík doplňuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Na automat z levé strany dohlíží drak, dokonce je slyšet jeho dech. Do hry může vstoupit kdykoli a pomoci vám k výraznějším výhrám. Buď změní celý válec na Wild symboly, nebo na něj přihodí symbol freespinu – Scatter symbol. Pokud jich získáte 3, vstupujete do hry s volnými přetočeními. Ze tří dračích symbolů si vyberete jeden, abyste se dozvěděli jejich celkový počet. Nejvíce můžete získat až 50 freespinů.

V pravé části automatu je dračí vejce, kde se zobrazuje hodnota násobitele výher. Ta stoupá po každé výherní kombinaci, do výšky maximálně 50násobku sázky. Každé „nevýherní přetočení“ hodnotu nuluje. To ale neplatí ve hře s freespiny. V ní se hodnota multiplikátoru zachovává i po nevýherní kombinaci.

Samotný drak není žádný suchar a držgrešle. Velmi často nám při hraní pomáhal. I během volných přetočení pravidelně vstupoval do hry a snažil se nám přihrát další freespiny, žolíky nebo navýšit (maximálně o 10násobek) aktuální hodnotu násobitele výher. To všechno on dokáže.

Progresivní Jackpoty na Dragons Fire

Drtivá většina her společnosti Red Tiger obsahujeprogresivní Jackpoty. Disponuje jimi i slot Dragons Fire. Stačí jen točit válci a věřit, že symbol Jackpotu vytočíte 3krát. Výšku jackpotů ovlivňuje několik automatů, například i Mega Pyramid, Piggy Pirates, či Flaming Fox. Čím více hráčů hraje tyto hry, tím rychleji Jackpoty stoupají. Aktuální hodnotu Jackpotů denní Daily Drop i progresvní Mega Drop vidíte v levé části od válců.

Uvěříte, až když si Dragons Fire zahrajete v kasinu

Jak jsme již uvedli, online slot Dragons Fire má v sobě gigantickou nálož freespinů. Místy jsme si mysleli, že jde o nějakou chybu ve hře. Vždyť uznejte, mít na kontě v jednom momentě 62 volných přetočení a postupně nabýt 48násobku sázky, to je doslova „masakr“. Překonáte nás? Pojďte do toho!

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Red Tiger