The True Sheriff

The True Sheriff


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružný automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30
Výhernost (RTP): 96,4 %
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, násobení výher, multiplikátor výher

Společnost BETSOFT má ve své sbírce stovky skvělých kasinových her. Na svoje si přijdou hráči hracích automatů, videopokeru, rulety, či blackjacku. Velmi solidně zpracované jsou jejich online sloty a není problém si vybrat z různých zajímavých tematických her.

My jsme si na recenzi tentokrát vybrali online hrací automat The True Sheriff, kterého samotný název už napovídá, že celá hra se bude odehrávat na americkém Divokém západu. A tak to i je. Dějství je vsazeno do malého městečka High Noon, kde bojuje dobro proti zlu, šerif proti banditovi.

Vymakané 3D animace jsou na každém kroku

Online slot The True Sheriff je 3D videoautomat vybavený fantastickým filmovým vizuálem a skvělými country zvukovými efekty. Je vyskládán z 5 válců, 3 řádků a 30 výherních linií, které si můžete libovolně nastavit. Na válcích se točí symboly postav bandity, starého kovboje, barmanky a šerifa, který bude po dobu hraní na vás dohlížet. Jak vy budete točit válci, on si mezitím pospí, zapálí a pokouří cigaretu, zatočí koltem, nebo si odplivne.

Jednoduchá pravidla a vynikající bonusové hry

Výherní kombinace na online slote The True Sheriff platí zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci zleva. V případě, že vytočíte více výherních kombinací na jedné linii, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud jsou výherní kombinace na různých liniích, výhry se sčítávají. Hra obsahuje funkci automatické hry, pomocí které si můžete nastavit automatické točení až na 100 přetočení.

„Skutečný šerif“ s sebou přináší i několik atraktivních bonusových vlastností. Pojďme po pořádku. Důležitým symbolem ve hře je symbol koltu. Pokud se zobrazí na středním válci, šerif stojící vedle válců vytáhne svůj kolt a začne střílet do válců. Jeho přímý zásah (maximálně 5) změní jakýkoliv symbol na Wild symbol. Tyto vystřílené Wild symboly, které plní funkci žolíku a nahrazují chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci, zůstanou na svých pozicích po dobu následujícího freespinu. Vytvořit tak mohou další výherní kombinace.

Neméně důležitým symbolem je odznak šerifa. V případě, že se vám ho podaří vytočit minimálně třikrát v nepřerušovaném sledu, přesunete se do bonusové hry s volnými otáčkami (3 odznaky – 10 freespinů, 4 – 12 freespinů, 5 – 15 freespinů). V této bonusové hře kromě výher z klasických výherních kombinací sbíráte další šerifské odznaky, za které získáváte násobky výhry – násobitel. Pokud se vám po dobu freespinové hry podaří na každém válci vytočit minimálně jeden šerifský odznak, násobitel se zvýší z 1x na 2x. Po zvýšení se výherní suma získaná za všechny odznaky šerifa znásobí zvýšeným násobitelem.

Každou jednu výhru můžete několikrát znásobit. Slouží k tomu tlačítko Double up. Když na něho kliknete, přesunete se do baru, kde na vás čeká fousatý dědeček v klobouku držíc balíček s kartami. Vaším úkolem je uhádnout barvu vrchní karty. Pokud trefíte, výhru zdvojnásobíte, z čeho má dědeček vždy obrovskou radost. Pokud však neuhádnete správnou barvu, prohráváte a dědeček od hněvu odhodí klobouk z hlavy.

To hlavní nakonec. Protože na válcích se objevuje i zlý kovboj – bandita, správný šerif by s ním měl nadělat pořádky. A i nadělá. V případě, že se vám podaří vytočit symboly v pořadí šerif – kolt – bandita resp. bandita – kolt – šerif v nepřerušovaném sledu, přesunete se do bonusovej hry Showdown, kde si to tito dva páni mezi sebou chlapsky rozdají. Vaším úkolem na pozici šerifa bude uhádnout, zdali na minci padne znak (tails) nebo hlava (heads). Správný tip znamená automaticky posun v žebříčku výher. Zmýlit se však můžete maximálně dvakrát. Celý tento souboj je jako vystřihnutý z nějaké westernovky a šerif nakonec banditovi odstřelí klobouk. Na závěr musíme dodat, že všechny animace jsou bravurně zpracovány, Ale pokud Vás budou stále více zdržovat, můžete všechno zkrátit tlačítkem „Skip“.

Zahrajte se na šerifa v online kasinu

Na online výherním automatu The True Sheriff z prostředí Divokého západu si můžete zatočit válci také zdarma. Myslíme si, že příznivci drsných kovbojek si přijdou skutečně na své. Pokud si jen vybíráte svou online hernu, kde budete hrávat, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku soutěží a turnajů.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft