Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe


Hodnocení od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Dolphin’s Pearl Deluxe zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Dolphin’s Pearl Deluxe za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ automatu Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 10 výherních linií
Výhernost 96,18%
Min. sázka 0,40€
Max. sázka 100€
Wild symbol Symbol delfína, zobrazuje se na všech polích a násobí výhry 2x
Bonusová hra 15 otočení s 3x násobnými výhrami
Násobení výher Klasický gambling červená – černá

Stejně jako je tomu u většiny populárních výherních hracích automatů, i Dolphins Pearl od Novomatic Games si nejdříve oblíbily milióny hráčů v kamenných kasinech a později ho začali hrát online po celém světě a zejména v Evropě.

Video automat Dolphin’s Pearl Deluxe je v podstatě klonem online automatu Lucky Lady’s Charm od stejného vývojáře her. Jelikož Lucky Lady‘s Charm byl jeden z nejúspěšnějších automatů pro Novomatic, vývojáři si pravděpodobně řekli, na co měnit to, co je populární, udělejme jen něco graficky jiného. Asi tak zřejmě vznikly hrací automaty Doplhin’s Pearl. Tento video automat s 5 válci a 10 výherními liniemi už není nejmodernější. Má jednoduchou grafiku a zvuky také nejsou top level. Pokud jste ale zkušený hráč a dokážete ocenit potenciál a výhernost starších hracích automatů bez nejmodernějších grafických prvků, na Dolphins Pearl Deluxe najdete několik skrytých překvapení.

Kombinace symbolů na Dolphins Pearl Deluxe vám mohou přinést 25 až 100x násobek sázky a Wild symbol delfína ji umí ještě 2x vynásobit. Většinou ale získáváte menší výhry, pomocí kterých se snažíte vytočit si 3 symboly perly, které spouštějí to nejlepší, co tento video automat má - bonusovou hru.

Bonusová hra Dolphin’s Pearl Deluxe

Může trvat od 200 do 300 otočení, než získáte aspoň 3 perly a spustíte 15 otočení zdarma, ale když se tak stane, s 3x násobnými výhrami dokážete v bonusové hře svůj rozpočet neuvěřitelně navýšit. Bonusová hra Dolphin’s Pearl Deluxe není tak vzrušující jako rozptylující se symboly v automatu Book of Ra Deluxe, o to větší je však napětí a očekávání výhry.

Náš tip pro automat Dolphin’s Pearl

Hrajte automaty vždy s rozumem a dejte si pozor na lákavou výhru funkce Gamble. Je lákavé pokusit se vždy zdvojnásobit svoji výhru. Pokud se ale rozhodnete pro červenou anebo černou, nesnažte se o to déle než jednou anebo dvakrát za sebou. Pravděpodobnost hraje proti vám.

Kasinové hry od společnosti Novomatic najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty z podmořského světa

Další výherní automaty od Novomatic