Pinocchio

Pinocchio


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Pohádkové hrací automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 15
Výhernost (RTP): 96,53%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Freespiny, Respin, Násobení výher.

Pinocchio už i na výherním automatu

Kdo by neznal legendární postavičku jménem Pinocchio? Populární dřevěnou loutku z knihy Carla Collodiho najdeme už i na hracím automatu. Základem online výherního automatu Pinocchio je dílna chudého truhláře Geppetta, který, jak z pohádky víme, nemohl mít děti, a tak si z dřeva vystrouhal dřevěného chlapce.

Pinocchia na válcích má na svědomí společnost BETSOFT, která je známá především díky svým dobrodružným a pohádkovým 3D online kasinovým hrám. Její výtvory jsou dokonale graficky zpracovány a vše vypadá naprosto neskutečně. Platí to i při online slotu Pinocchio.

Online automatová hra je vyskládaná z 5 válců, 3 řádků a nastavit si můžete maximálně 15 výherních linií. Výherní kombinace platí zleva doprava, začínat musí na prvním válci vlevo a pokračovat v nepřerušovaném sledu doprava. V případě více výherních kombinaci na jedné výherní linii platí jen ta nejvyšší. Pokud se zobrazí výherní kombinace na různých výherních liniích, výhry se sčítají.

Symbol Geppetto je Scatter symbolem a objevuje se na 1., 3. a 5 válci. Pokud se však zobrazí na středním válci, změní se na symbol svitku Wild. Ten následně spustí freespin a může vytvořit vlastní výherní kombinaci. Tímto způsobem se postupně přesouvá k prvnímu válci nalevo, dokud zcela nezmizí.

Dva světy základní hry a další dvě bonusové hry

Základní hra Geppettova dílna sestává ze dvou herních režimů – Pinocchio/Skutečný chlapec a Pinocchio/Dřevěný chlapec. V těchto režimech sbíráte opačné symboly, abyste přepnuli do druhého režimu. Například pokud jste v režimu Dřevěného chlapce, sbíráte symboly Skutečného chlapce. Pokud jich máte na kontě 5, hra se překlopí do režimu skutečného chlapce. Tento symbol má na válcích i funkci Divokého symbolu, tedy plní funkci žolíka. V režimu Skutečného chlapce zase sbíráte symboly Dřevěného chlapce a po zisku 5 symbolů se přesunete zpět do režimu Dřevěného chlapce.

Bonusová hra Jeviště

Pokud nasbíráte 10 symbolů povozu, hra se změní na "Jeviště" v loutkovém divadle, kde máte k dispozici 8 přetočení. Symbol povozu je v této bonusové hře Scatter symbolem a pokud se objeví na středním válci, celý válec se stane divokým (symbol svitku Wild) a zůstane zablokován. Zbývající válce se 5krát zdarma roztočí a všechny dosažené výhry jsou zdvojnásobeny.

Bonusová hra Třída

Pokud nasbíráte 10 symbolů Knih, hra se změní na "Třídu", ve které máte k dispozici 8 přetočení. Symbol Knih je v této bonusové hře Scatter symbolem a zobrazuje se na válcích 1, 3 a 5. Pokud se vám ho podaří vytočit, aktivujete freespiny, kde se symbol svitku Wild pohybuje po válci, na kterém se zobrazil. Každý jeho pohyb shora dolů znamená volné přetočení, což může vést ke vzniku výherních kombinaci. Stejně jako při bonusové hře "Jeviště", i zde jsou všechny výhry zdvojnásobeny.

Bonusy, bonusy, všude samé bonusy

Pokud se vám z bonusových vlastností online hracího automatu Pinocchio ještě nezačala točit hlava, je tu ještě jedna zajímavá věc. Můžete se dostat do situace, že jste vytočili 4x stejný symbol, avšak v přerušovaném sledu. V takových případech se na automatu může náhodně objevit víla, aby bezplatně roztočila válcem, na kterém chybí požadovaný 5 výherní symbol. Objevuje se však pouze při válcích 1, 2 nebo 3.

Kromě toho je možné každou výhru zdvojnásobit, a to po kliknutí na tlačítko Double Up, pak je vaším úkolem uhodnout, zda na minci padne hlava nebo znak.

Dost bylo slov, zahrajte si slot Pinocchio v kasinu

Tak jako většina automatových her od Betsoftu, i Pinocchio je zábavný, skvěle zpracovaný v 3D grafice a bohatý na zajímavé bonusové prvky. Po přečtení této recenze se vám možná bude zdát, že jste se v něm už teď ztratili, ale věřte nám, po pár minutách hraní vše pochopíte. Vyzkoušejte si ho v kasinu. Stojí opravdu za to.

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Betsoft