Piggy Pirates

Piggy Pirates


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty se zvířaty
Datum vydání: Září 2018
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 95-97%
Volalita: Střední
Mobilná verzia: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresivní Jackpot automatická hra, turbo režim

Tři čuníci jdou

Věřte nám, že bláznivější online hrací automat, než Piggy Pirates, jste dlouho nehráli. Jak už prozrazuje samotný název slotu, který vyšel z dílny společnosti Red Tiger, hlavními hrdiny jsou tři roztomilá prasátka na pirátské lodi. Jejich účinkování, a hlavně vzájemná spolupráce na válcích může vést kromě zábavy i k fantastickým výhrám.

Online slot Piggy Pirates sestává netradičně ze 6 válců a 4 řádků. Výherní linie automatu jsou fixní a je jich přesně 40. Výherní kombinace platí zleva doprava a musí začínat na prvním válci vlevo. Pokud je na výherní linii více výherních kombinaci, platí pouze ta s nejvyšší hodnotou. V případě, že jsou výherní kombinace na více liniích, výhry se sčítají.

"Neomezený" počet freespinů

Automat působí opravdu zábavně. Mohou za to hlavně zmíněná tři prasátka. Každý z čuníků je ozbrojen. První má pistoli, druhý šavli a třetí zase pirátský hák. A právě na těchto třech čunících, které lze označit za Scatter symbol, je založena i bonusová hra s "neomezenými" freespiny  a parádními výhrami. Než si o ní řekneme víc, chceme upozornit, že slot Piggy Pirates neobsahuje žádný Wild symbol v základní hře. Najdeme ho až v bonusové hře.

Do bonusové hry s freespiny se dostanete tehdy, pokud se vám podaří vytočit všechny tři prasátka. V případě, že vytočíte jedno, po každém protočení se posune buď doleva, nebo doprava. Po automatu bude "pendlovat" dokud z něj nespadne do vody. Pokud se ovšem během toho, když je na válcích zjeví i druhé a třetí prasátko, aktivujete bonusovou hru s volnými přetočeními. Jejich počet není fixní, může jich být i nekonečno.

Progresivní Jackpoty

Na slotu Piggy Pirates je možné hrát i o dva sdílené progresivní Jackpoty. Stačí jen točit válci a doufat, že symbol Jackpot vytočíte alespoň 3krát.

Do hry o tyto jackpoty je zapojeno více automatových her například Esqueleto Mariachi či Flaming Fox. Čím více hráčů se do hraní na těchto automatech zapojí, tím rychleji Jackpoty narůstají. Z každé sázky se do jejich celkové částky odvádí určité procento. Maximální výška není omezena.

Aktuální hodnotu Jackpotů (denní Daily Drop i progresivní Mega Drop) vidíte v levé části obrazovky. Při denním jackpotu se odpočítává čas čili vždy ho někdo získá. Čím více se blíží čas vyplacení jackpotu, tím víc stoupá šance na jeho výhru.

Vyhněte se vlkovi v bonusové hře

Během bonusové hry se objevuje na posledním 6. válci i hrozivý vlk s bombou. Toho vytočit nechcete, protože jakmile se objeví na válci, bonusová hra končí. Bonusová hra spočívá v tom, že během ní jsou všechny tři prasátka pod válci a sbírají vytočené Wild mince, které se v této hře objevují na slotu. Nám se podařilo vytočit nejvíc 17 "divokých" mincí a až pak se na automatu ukázal zlý vlk. Následně se všechny vybrané mince náhodným způsobem vrátí zpět na válce, což vede k vytvoření několika výherních kombinaci a zejména zisku parádních výher. Když si představíte, že automat sestává z 24 symbolů (6x4) a z toho 17 tvoří Wild mince, co vám z toho vychází? Správně – BIG WIN!

Online slot Piggy Pirates je sice trochu neobvyklý, ale hráči nabízí opravdu skvělé možnosti na gigantické výhry. Vyzkoušejte si ho a nebudete litovat, víme, o čem mluvíme. Hodně zdaru.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Red Tiger