Mega Moolah

Mega Moolah


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Mega Moolah zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Typ hry Progresivní video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií
Výhernost 96,7 %
Minimální sázka 0,01 €
Maximální sázka 6,25 €
Další vlastnosti hry otočení zdarma, násobení výher, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), až 4 progresivní jackpoty

Legenda automatových her od Microgaming, to je Mega Moolah. 5 válcový automat s 25 výherními liniemi je symbolem progresivních automatů. Proč? Protože i za relativně nízké vklady, můžete vyhrát neuvěřitelně vysoké sumy. Právě automat Mega Moolah je zapsaný v Guinnesově knize rekordů díky nejvyšší výhře, jaká doteď na hracích automatech padla. Získal ji Jon Heywood, když vyhrál neuvěřitelných, téměř 17,9 milionu eur.

Čím je tato hra tak výjimečná? Svojí jednoduchostí a jackpoty. Díky nenáročnosti vás okamžitě vtáhne a s pomocí velmi pěkné a zábavné grafiky rychle pohltí. Dnes už je možné si Mega Moolah zahrát s vícerými grafickými šablonami, ale originál Mega Moolah má na válcích vyobrazená africká zvířata ze safari. Vizuálně příjemné dílo v komiksovém stylu, doplňuje i příjemná hudba doplněná právě zvuky divočiny.

Jackpoty výherního automatu Mega Moolah

Samozřejmě jen kvůli tomu, že Mega Moolah pěkně vypadá a zní, by ji nehrály miliony hráčů na celém světě. Za její všeobecnou popularitu mohou geniálně řešené jackpoty. Nenajdete tu totiž jeden jackpot, jako u konkurenčních her, ale rovnou 4. Nejmenší je MINI, větší je MINOR (tady už vyhráváte tisíce eur), ještě větší MAJOR (statisíce) a legendami opředený MEGA jackpot, kde se hraje o miliony eur. Možnost hrát o vyšší jackpoty, závisí na výši vaší sázky.

Princip výhry je velmi jednoduchý. Tak jako u všech progresivních jackpotů i tu odvádíte určité procento ze sázky do společných jackpotů, které tak poměrně rychle rostou. U Mega Moolah se vaše sázka může pohybovat od 0,01 € až do 6,25 € na jednu hru. Při běžném zatočení máte šanci vyhrát až 225 000 mincí. Pomoct vám mohou i oblíbené Wild a Scatter symboly. Wild symbol (obrázek lva) nahrazuje jakýkoliv jiný symbol a doplní výherní řadu. Pokud máte v řadě 2 a více lvů, získáte i bonus 750 €. Vytočením scatter symbolu (obrázek opice) získáte až 15 protočení zadarmo a jako bonus se výhry v těchto protočeních násobí třemi.

Jak sami vidíte, v jednoduchosti je krása. Pokud bychom měli my hru Mega Moolah shrnout do jednoho slova, napíšeme ZÁBAVA. Vyzkoušejte ji i vy a uvidíte, že napětí, zda vyhrajete tu sumu s šíleným počtem nul, pohltí i vás.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming