Desert Treasure

Desert Treasure


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Desert Treasure za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 20 výherních linií
Výhernost 97 %
Minimální sázka 0,05 Kč
Maximální sázka 10 Kč
Další vlastnosti hry otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), scatter symbol, 3 x multiplier wild, click me bonus

Automatů s pouštní tématikou najdete v kasinech velmi mnoho. Desert Treasure tak má velmi těžkou pozici, pokud chce hráče zaujmout a nejsme si docela jistí, zda má co nabídnout. Pojďme na to ale od začátku.

Pokud vás uchvátily příběhy Lawrence z Arábie, asi vám výherní automat Desert Treasure padne do noty, ale my se přiznáme, že už je na nás toho písku v kasinech jaksi příliš. Samotnou hru má na svědomí Playtech a i v jeho vlastním portfoliu podobných online automatů najdete víc než dost.

Automat ze starých časů

Desert Treasure je online hrací automat s pěti válci a 20 výherními liniemi. Od jeho uvedení na trh už pár let uplynulo a na vizuálu je to už dost poznat. Grafika, byť rozmanitá, už má nejlepší časy za sebou a zvuky jsou velmi jednoduché. Hudba absentuje úplně.

Obrázky na válcích souvisí s pouštním dobrodružstvím, na které jste se spuštěním hry vydali. Nižší symboly reprezentují bohatou Egyptskou faunu, na těch vyšších najdete obrázky oázy, velblouda a jednookého pouštního obchodníka.

Tradiční speciální bonusy

Kromě běžných symbolů hra nabízí i speciální symboly. Klasický wild bonus je reprezentovaný královskou kobrou a ve výherní linii nahrazuje jakýkoliv jiný symbol (kromě scatteru a bonusu). Když se těchto symbolů nachází v linii 2 a více, získáte i štědrý bonus k výhře.

Scatter symbol nese obrázek černovlasé princezny. Výhry scatter se násobí celkovou sázkou a přičítají se k výhrám z linií. Pokud se na obrazovce zobrazí zároveň 3 anebo více scatter symbolů, získáváte navíc 10 protočení zdarma. Kromě bonusu se každá výhra v bezplatných protočeních trojnásobí.

Úplnou specialitou je tzv. Bonus. Tento symbol reprezentuje obrázek mapy, a pokud se vám na válcích podaří vytočit 3 až 5 takovýchto symbolů v jakékoliv aktivní výherní linii, spustí se bonusové kolo. V něm vám pouštní obchodník nabídne na výběr z více pokladů a je jen na vás, jaké poklady a v jaké sumě si vyberete.

Nuže, a to je všechno. Málo? Mnoho? Asi spíš málo. Ačkoli pokud hledáte rychlé a jednoduché rozptýlení může vám stačit i toto. Automat Desert Treasure jednoznačně doporučujeme těm, kdo nehledají složitější hry a chtějí hrát rychle a jednoduše. Pokud vás navíc láká písečná tématika, našli jste, co jste hledali. My ostatní asi zkusíme zase něco jiného.

Videorecenze online automatu Desert Treasure od Playtechu

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Pouštní automaty

Další výherní automaty od Playtech