Khepri

Khepri


Hodnocení od Grisio VIP Club Leander Games
Online hra Khepri zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 243 výherních linií
Výhernost 94,95 %
Minimální sázka 0,30 €
Maximální sázka 150 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), scatter symbol, multiplier wild

Starověký Egypt fascinuje lidi od nepaměti a soudě podle počtu video-automatů s touto tématikou, hráči nebudou výjimkou. Vždyť svoji hru do tohoto období zasadilo už mnoho providerů. Bokem nechtěl zůstat ani Leander a do starověku se pustil se svým novým slotem Khepri - The Eternal God.

Popravdě, nečekejte od hry příliš mnoho, hlavně po grafické stránce. Grafika je strohá, ale není vysloveně špatná. Pokud nemilujete Egypt, pyramidy a hieroglyfy, grafický kabátek vás příliš nezaujme.

Samotná hra už je na tom, naštěstí, podstatně lépe. Khepri je 5 válcový slot s 243 možnými kombinacemi k výhře. To už je slušná porce vítězných cest a speciální vychytávky ji ještě vylepšují.

Hlavním tahákem hry je takzvaný Wandering Wild symbol (Toulavý žolík). Ten v této hře reprezentuje posvátný egyptský chrobák Scarabeus. Tato funkce se aktivuje po každém zastavení Scarabea na obrazovce. V dalším kole se Wild symbol náhodně přemisťuje na jinou pozici a rozdává free spiny. Zdarma točíte, až když Scarabeus neodletí z obrazovky.

Skvělé je, že pokud se na té samé pozici objeví najednou dva anebo více Scarabeů, výhra se znásobuje. Tento násobitel ovlivní každou výhru v daném kole.

Není toho mnoho. Jde o funkci, se kterou se nesetkáváme často a tak vás tento automat na chvilku určitě zabaví. Doporučujeme ale vypnout si hudbu, jelikož ta, která je přímo ve hře, je neuvěřitelně jednotvárná a po čase umí pořádně lézt na nervy.

Celkově je možné zhodnotit Khepri jako průměrný automat. Hraje se ale pohodlně a na všechny důležité funkce přijdete bez dlouhého přemýšlení.

Pouštní automaty

Další výherní automaty od Leander Games