Pouštní automaty

Pouštní automaty zdarma

Automatů s pouštní tématikou je na trhu skutečně mnoho. Může za to kromě jejich oblíbenosti i fakt, že mnoho pradávných kultur je s pouští a pískem silně propojená. A tak si vývojáři písečnou tématikou pomáhají u automatů s Egyptskou tématikou, Arabskou tématikou, a když se dá, využijí ji i ve hrách z dálného východu.

Zdrojem popularity pouštních automatů jsou ale zejména tisíce příběhů, které k písečným kulisám odpradávna patří. Vždyť si jen vzpomeňte na své dětství a Aladina, první díl Indiana Jonese a mnoho dalších dobrodružství, kde hrají nehostinné písečné pláně jednu z hlavních rolí. Lákadlem je i všeobecná představa, že pyramidy, jeskyně a pouštní paláce skrývají ohromné bohatství a mýty opředené poklady, často navěky prokleté strašnou kletbou. Kdo by takový dávný poklad nechtěl objevit, zlomit kletbu a odnést si ho domů?

Díky pouštním automatům se tak můžete vydat na dobrodružnou cestu za skrytými tajemstvími a obrovským bohatstvím. To můžete získat i doslovně, když se vám podaří rozbít jackpot anebo dobře využít některý z mnoha herních bonusů, které pouštní automaty nabízí. V záplavě automatových her z pouště si určitě vybírejte i podle vizuálu, grafika i audio jsou také důležitými prvky vašeho celkového zážitku. Asi nejhranější pouštní hrou je automat Book of Ra Deluxe s geniální bonusovou hrou z dílny Novomatic.

Pokud vás tedy daleké a žhavé písečné duny lákají, otevřete si díky pouštním automatům dveře do světa plného zábavy a legend.

Zahrajte si pouštní automaty zdarma

Automatů s pouštními tématy je opravdu mnoho, nemusíte, ale utrácet peníze za takové, které vám za to nestojí. Zahrajte si u nás některý z pouštních automatů zdarma a otestujte si, zda vás bude bavit, anebo se posunete k nějakému dalšímu. Nakonec ale určitě narazíte na takový, který vás zaujme.