Buffalo Blitz

Buffalo Blitz


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Buffalo Blitz zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Buffalo Blitz za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty so zvířaty
Datum vydání: 07/2016
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 4 096
Výhernost (RTP): 95,96 %
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Free spiny, Stacked Wild symbol, Scatter symbol.

Kdysi dávno, kdy ještě dnešnímu území severní Ameriky nevládli lidé, byli vládci prérie bizoni. Obrovská stáda majestátních zvířat vzbuzovali respekt a pro mnohé domorodé obyvatele ztělesňovali přímo božská stvoření. V online hracím automatu Buffalo Blitz od Playtechu se do těchto časů vrátíte a pokud velký Manitou požehná, odnesete si na obrovských zádech bizona pořádnou sumu peněz.

Troufáte si stát se králem prérie?

Automaty se zvířecí tematikou už dnes mají v nabídce online kasina poměrně často, ale bizoni hrají hlavní úlohu jen velmi zřídka. Proto si u tohoto automatu můžete vychutnat trošku originálnější atmosféru než jindy.

Nebude to však jen nevšedností tématu, tento online slot se běžnému průměru vymyká i z jiných důvodů. Má totiž 6 válců, 4 řádky a i s výherními liniemi je to jiné. Playtech slibuje až 4096 možností na výhru. Jde o neliniový automat (viď typy výherních linií online automatů). Museli by v tom být už skutečně nějaká šamanská kouzla, abyste si nic neodnesli.

Bonusy ze starých dobrých časů

Výhry však nemusíte nechat jen na Manitoua a štěstí. Pomohou vám i bonusové funkce. Těch sice není mnoho a na rovinu je třeba napsat, že originalitou se také nevyznačují, ale výhry díky nim bývají skutečně štědré.

Základem je osvědčená dvojice Wild a Scatter symbolů. Wild symbol je v Buffalo Blitz žolíkem, který vám pomůže nahradit jakýkoliv symbol na nevýherní linii. Po dobu freespinů má Wild symbol navíc tu moc, že každou takovouto výhru dosaženou pomocí Wild symbolu vynásobí náhodným násobitelem od x2 až po x5. Dají se tak vyhrát pořádně mastné sumičky.

Abyste se však do her s volnými přetočeními dostali, budete potřebovat Scatter symbol, resp. minimálně 3 tyto symboly a to kdekoliv na válcích. Od počtu scatterů na hrací ploše závisí i počet volných spinů. Pokud jsou na válcích 3 symboly, získáte 8 her zdarma, pokud 4 symboly tak 15 her zdarma, za 5 symbolů už je to 25 freespinů a 6 scatterů vás pošle do 100 volných přetočení. Wild symbol se ve freespin módu zobrazuje jen na válcích 2 až 6, jeho výhodnost jsme však už uváděli.

Zahrajte si automat Buffalo Blitz zdarma

Tak co? Máte chuť na jednoduchý automat, který nekličkuje, nezdržuje, ale nabízí rychlé a pohodlné hraní? Váháte? Tak si ho zkuste nejdříve zahrát zdarma například ve Fortuna kasinu a uvidíte, zda vám tato hra bude vyhovovat. My vám však garantujeme, že nahánět se po prérii za výhrami může být pořádná zábava.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Playtech