Thunderstruck II

Thunderstruck II


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Thunderstruck II zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Automaty s magií a mytologií
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 243
Výhernost (RTP): 96,65%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, volné spiny, bonusová hra, multiplikátor

Když v roce 2004 uzřel světlo světa online hrací automat Thunderstruck od MICROGAMINGu, nadchl mnoho hráčů po celém světě a ihned se zařadil do úzké špičky nejpopulárnějších online slotů. Atmosféra nordické mytologie s atraktivními funkcemi oslovila hráče po celém světě a možná osloví i vás.

Hrací automat Thunderstruck II

Microgaming tedy měl na čem stavět, když v roce 2010 uvedl, že chystá pokračování hry Thunderstruck. A my musíme uznat, že chlapci si dali na něm skutečně záležet. Online hrací automat na čele s Odinem, Lokim, či Thorem seskládá z 5 válců, 3 řádků a nabízí neuvěřitelných 243 cest k výhře oproti jednotce, kde jich bylo „jen“ devět.

Thunderstruck II nás kromě mohutných zvukových efektů a přitažlivé grafiky, okouzlil i vícerými bonusovými doplňky, které umožňují vyhrávat více a více peněz. Už jenom fakt, že vytočení 5 stejných symbolů loga samotné hry vám přinese výhru v podobě 1000-násobku sázky ukazuje, že na vás Microgaming šetřit nebude. Všechny takzvané nepísmenkové symboly mají také silné hodnoty výher. Od 250 do 500-násobku sázky. A to už je co říci.

Super bonusové hry Thunderstruck II

Celá hra je doplněna o další parádní bonusové prvky. Kromě uvedeného symbolu loga hry, který plní i funkci žolíku a nahrazuje chybějící symboly, toho na vás čeká ještě dost. Navíc, abychom nezapomněli, všechny výhry s použitým žolíkem se zdvojnásobují.

Scatter symbol představuje Thorovo kladivo. Pokud ho vytočíte minimálně 3x, přenesete se do The Great Hall of Spins. Čím více vytočených Scatter symbolů, tím větší bonus po dobu bonusové hry získáte. K dispozici máte další čtyři bonusové režimy, díky kterým lehce navýšíte své výhry.

  • Valkyrie – 10 volných přetočení. Každá výhra se násobí x5.
  • Loki – 15 volných přetočení. Obsahuje speciální symbol Wild Magic, který se zobrazuje na 3. slote a náhodně mění zbývající symboly na Wild Magic.
  • Odin – 20 volných přetočení. Vrána náhodně změní jakýkoliv symbol na Wild symbol s násobkem x2 a x3.
  • Thor – 25 volných přetočení. Obsahuje funkci Rolling Reels, kde se po sobě jdoucí výhry násobí x5.

Vyzkoušejte si Thunderstruck II zdarma

Online hrací automat Thunderstruck 2 je velmi zábavný a prošpikovaný bonusovými funkcemi s potenciálem produkovat skutečně velké výhry. Grafické provedení a trefné zvukové efekty nás velmi lehce „přemluvili“ hrát druhou verzi hry Thunderstruck i několik hodinek. Můžete si ji vyzkoušet u nás i vy, a zdarma.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Microgaming