The Mysterious Nile

The Mysterious Nile


Hodnocení od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherní automat The Mysterious Nile za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Automaty s tématikou pokladů pouště
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP): 93,97%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujíci symbol, Gamble (Risk)

Dobrodružná výprava po řece Nil

Civilizace v starověkém Egyptě byla považována za velmi vyspělou. Tento fakt výrazně ovlivnila řeka Nil, která obyvatelům poskytovala životodárné podmínky. Životem starých Egypťanů se nechali inspirovat snad všichni autoři automatových her. Zahanbit se proto nedali ani vývojáři v Betinsight a sestrojili výherní automat The Mysterious Nile. Při správné dávce štěstí a vhodně nastavené strategii vás nejdelší řeka světa může svými vodami také velice příjemně obohatit.

Online hrací automat The Mysterious Nile je složen z 5 válců a 3 řádků. Je na něm celkem 9 výherních linii, ale jejich počet si můžete libovolně nastavit podle sebe (1, 3, 5, 7 a 9). Kombinace je výherní v takovém případě, jestli minimálně 3 stejné symboly vytočíte v nepřerušovaném sledu od prvního válce zleva směrem doprava. Když vytočíte několik výherních kombinací na jedné výherní linii, platí pouze ta hodnotově nejvyšší. Pokud vytočíte několik výherních kombinaci na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Symbol posvátného zvířete se třemi bonusovými funkcemi

Možná jste věděli, a možná ne, pro starověké Egypťany byl pes posvátným zvířetem. I proto autoři hry toto zvíře postavili do role symbolu se speciálními bonusovými funkcemi. Pes sedící na zlaté rakvi plní spolu až tři speciální funkce:

  • Vytváří klasické výherní kombinace.
  • Zastupuje Wild symbol – v pozici žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci.
  • Scatter symbol – za vytočení 3 jeho symbolů se aktivuje bonusová hra s 10 freespiny.

Před startem bonusové hry s 10 volnými přetočením se náhodným způsobem vylosuje 1 magický symbol. Pokud se tento magický symbol v dostatečném počtu objeví na automatu, po vyhodnocení základních výherních kombinaci expanduje (rozšíří se) po celém válci, co může mít za následek zisk dalších výherních kombinací. Výherní kombinace tohoto symbolu platí kdekoli na linii. Během hry s volnými zatočeními je možné vytočit další 3 Scatter symboly, co znamená zisk dalších 10 freespinů.

Objevte egyptské bohatství na SynotTip.cz

Automat The Mysterious Nile disponuje aj obľúbenou funkciou slúžiacou na zdvojnásobenie výhier – Gamble (Risk). Po kliknutí na ňu sa presuniete do novej obrazovky, kde pre zdvojnásobenie výhry musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Tento dobrodružný slot najdete také v nabídce českého kasina SynotTip. Hra je dostupná také v mobilní verzi, přičemž platí stejná pravidla jako v té počítačové. Na začátek si ho můžete vyzkoušet i zcela zdarma.

Kasinové hry od společnosti Betinsight Games najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Pouštní automaty

Další výherní automaty od Betinsight Games