Lunar Amulet

Lunar Amulet


Hodnocení od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherní automat Lunar Amulet za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Dobrodružný automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP):
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkce Gamble (RISK), multiplier, freespiny

Páni ze společnosti BETINSIGHT se víceméně drží své ověřené klasiky. Online výherní automaty se skládají v drtivé většině ze 3 nebo 5 válců a 3 řádků. Co se týká výherních linií, tu se jejich výtvory liší.

S automatem Lunar Amulet můžete vyhrát velké peníze

V případě online slotu Lunar Amulet jde o stejný typ automatu, jakým je ovocně laděný Dizzy Hot, který jsme vám představili jen nedávno. Hra se odvíjí na 5 válcích, 3 řádcích a 9 výherních liniích. Ty si však můžete libovolně navolit (1, 3, 5, 7 a 9 výherních linií). Jedná se o výherní automat pro větší VIP hráče – minimální sázka na jednu hru při hraní na jedné výherní linii je jedno euro, pokud hrajete s maximální sázkou na všech 9 výherních liniích, bude vás jedno točení válci stát 450 eur (v různých kasinech se může lišit).

Magické víly s luxusními násobky výher

Jak se k ní dopracovat? Samozřejmě, potřebujete obrovský kus trpělivosti a hlavně štěstí. Online hrací automat Lunar Amulet je doplněn o zajímavé bonusové prvky, které by vám k vysokým výhrám mohly velmi lehce dopomoci. První důležitou věcí, kterou nemůžeme opomenout, je Wild symbol. Ten ztvárňuje magická víla, která nahrazuje všechny chybějící symboly v potenciální výherní linii. Taktéž zdvojnásobuje výhry, a to tehdy, pokud ve výherní kombinaci nahrazuje minimálně jeden symbol. Kromě toho vám její vícenásobná přítomnost na válcích může pomoci velmi slušně vydělat. Za 2 magické víly vyhráváte 10-násobek sázky, za 3 víly až 250-násobek a za zobrazení 4 víl dokonce 2500-násobek. Pokud by se vám vílu podařilo vytočit 5x, sázku byste znásobili 9000-krát.

Symbol Scatter má několik funkcí

Výherní automat Lunar Amulet disponuje i symbolem Scatter, který celé hře dodává potřebný adrenalin a vysoké šance na parádní výhry. Ve hře vystupuje jako drak na magické kouli a má několik atraktivních funkcí. Tou první je, že pokud se kdekoliv na válcích zobrazí minimálně dvakrát, vytváří samostatnou výherní kombinaci. Pokud se vám zobrazí minimálně 3x kdekoliv na válcích, získáváte 15 volných přetočení. Příjemným bonusem je, že po dobu hry s volnými otáčkami jsou všechny výhry ztrojnásobeny a můžete opětovně získat další freespiny.

Aby toho nebylo málo, vývojáři do online automatu Lunar Amulet zakomponovali i oblíbené tlačítko Gamble/Risk, po kterém můžete každou jednu výhru několikrát zdvojnásobit. Po kliknutí na příslušné tlačítko se přesunete do nové obrazovky, kde bude vaším úkolem uhádnout barvu zakryté karty. Za správný tip výhru zdvojnásobíte, nesprávný tip znamená prohru a návrat do základní obrazovky s válci. Násobit výhru je možné jen pětkrát.

Lunas Amulet je možné si zahrát také zdarma

Online výherní automat Lunar Amulet sice neoplývá extra dokonalou grafikou, ale toto malé mínus vymazala dobrá hratelnost, funkcionalita a bonusová struktura. Symboly Wild a Scatter dodávají tomuto automatu ten správný lesk a solidní možnosti na vysoké výhry. Vyzkoušejte si ho i vy.

Kasinové hry od společnosti Betinsight Games najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betinsight Games