Path of Valkyrie

Path of Valkyrie


Hodnocení od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherní automat Path of Valkyrie za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Automaty s magií a mytologií
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP): 93,99%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, volné spiny, funkce RISK/GAMBLE

Online hracích automatů s mytologickou tematikou není na trhu vůbec málo a hráči inklinující k tomuto žánru se určitě nemají na co stěžovat. Jen přednedávnem jsme vám představili výherní automat Thunderstuck II, který si získal přízeň množství hráčů. Jeho hlavním tématem jsou nordičtí bohové Odin, Loki nebo Thor, ale krásné a nebezpečné Valkýry jsou na něm odsunuty trošku do pozadí.

Krásných Valkýr se není třeba obávat

Společnost BETINSIGHT sice nemá v portfoliu desítky nebo stovky her jako konkurence, ale jejich kousky jsou dokonale zpracovány. Ať už jde o hratelnost, grafické provedení nebo hudbu. Jak už samotný název automatu Path of Valkyrie napovídá, ústředními postavami válců jsou Odinovy oddané bojovníčky – Valkýry. Ty mají uvedené ve výplatní tabulce nejvyšší možné výhry (5x symbol Valkýra znamená výhru tisícnásobek sázky).

Online výherní automat Path of Valkyrie, který najdete v nabídce automatů na SYNOT TIP, tvoří 5 válců, 3 řádky a 9 volitelných výherních linií. Výherní kombinace, tak jako obyčejně, platí zleva doprava. V případě vícerých výherních kombinací na jedné výherní linii platí jen ta nejvyšší. Pokud je na výherních liniích vícero výherních kombinací, výhry se sčítají.

Bonusů není ani málo, ani mnoho

Online slot Path of Valkyrie sice nedisponuje nějakými extra odvážnými bonusovými možnostmi, ale i tak jsme při něm dokázali strávit dlouhý čas. Jednoduchá a čistá hratelnost, funkcionalita, nepřezdobená grafika a skvělý výběr hudby. To jsou atributy, kterými si nás tato hra získala.

Vraťme se však ke zmíněným bonusům, protože ty jsou důležitým pilířem každého online výherního automatu. Válce Path of Valkyrie nabízejí oba základní typy bonusových symbolů.

Wild symbol je ve hře zobrazen jako vikingský bojovník a má funkci žolíku. Nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Kromě toho tento symbol vytváří samostatnou výherní kombinaci (při počtu 2 a více).

Scatter symboly ve hře vystupují jako 3 plachetnice (modrá, červená a zelená). Za 3 plachetnice kdekoliv na válcích získáváte 10 freespinů. Po dobu volných otoček můžete získat další freespiny.

Po každé výhře máte možnost svou získanou výhru několikrát znásobit pomocí funkce Gamble/Risk. Po kliknutí na tlačítko (vpravo dole) se přesunete do nové obrazovky, kde je Vaším úkolem uhádnout barvu neotočené karty. Pokud trefíte, výhra se zdvojnásobí. Nesprávný tip znamená konec, návrat k válcům a stratu výhry. Násobení výhry je možné až 5x.

Automat Path of Valkyrie i pro VIP hráče

Pokud jste už přišli do kontaktu s hrami Dizzy Hot nebo Lunar Amulet z dílny Betinsight, válce automatu Path of Valkyrie vás ničím jiným a novým nepřekvapí. Jde o totožný styl a princip hraní, stejná možnost hraní s vyššími sázkami na jedno otočení válců při 9 výherních liniích. Vydejte se na cestu do mrazivého severu, který je pod nadvládou nebezpečně krásných Valkýr. Pokud je zastihnete v období míru, neváhejte na ně vsadit pár drobných a zkuste si zatočit válci.

Kasinové hry od společnosti Betinsight Games najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Betinsight Games