Betinsight Games automaty

Vyzkoušejte si zahrát výherní automaty Betinsight Games

Společnost Betinsight games vyvíjí automatové hry pod vlastním názvem už od roku 2010. Hrdě se může řadit k progresivní skupině vývojářských firem. Jejich online hry totiž fungují v moderním jazyku HTML 5. To znamená, že jejich bez problémů spustíte i na zařízeních, kde není nainstalovaný Windows a dokonce bez toho, abyste si museli instalovat další zbytečné pluginy.

Moderní softvér, který pohání hry od Betinsight games, spolupracuje bez problémů i s mobilními zařízeními s operačními systémy iOS a Android. I když, podle našich zkušeností, se tvůrci zaměřují převážně na Android, co je při používání iPhone občas trochu cítit.

Portfolio vlastních her od Betinsight Games není velmi široké, momentálně existuje okolo 10 her. Všechno jsou to však moderní tituly, které využívají všechny současné herní trendy. Mezi nejoblíbenější online automaty patří hlavně Dizzy Hot a Lunar Amulet, ale za zmínku určitě stojí i Path of Valkyrie a The Mysterious of Nile. Určitě však nezaváháte ani v případě, že si zvolíte některou z jiných her, které Betinsight vytvořili.

Online automatové hry od Betinsight games se vyznačují střídmou, ale funkční grafikou, kvalitním ozvučením a skutečně jednoduchými pravidly. Pokud hledáte sofistikované automaty se záplavou bonusů, online automaty od Betinsight nebudou vaší šálkou kávy. Jsou postaveny spíše na rychlosti a bezproblémové hratelnosti. Nováčci nebudou mít s jejich pochopením nejmenší problémy, zkušení hráči zase ocení, že všechny fungují plynule a nijako nezdržují a, i když neobsahují příliš mnoho bonusů, ty které v nich jsou, jsou poměrně štědré.

Automaty od Betsight Games budou mít rádi i ti, kteří oblibují vysoké sázky. Vždy to sice záleží od nastavení kasina, ale ve standardním režimu fungují se sázkami i pro VIP hráče (například už zmíněný Lunar Amulet umožňuje zvolit sázku až za 450 € a vyhrát až neuvěřitelných 500 000 €). Hrát o takovéto sumy určitě není běžné.

Pokud tedy hledáte kvalitní, jednoduché a moderní hry, které z vás mohou udělat šťastného boháče, výběr některého titulu od Betinsight vás určitě uspokojí a při hraní jejich her se nudit určitě nebudete.

Kasinové hry od společnosti Betinsight Games najdete v kasinech:
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj