Roaring Wilds

Roaring Wilds


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech

Hraj výherní automat Roaring Wilds za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automat se zvířaty
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP):
Jackpot: Nie
Mobilní verze:
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkce Gamble (RISK), Freespiny

Drsná příroda Severní Ameriky

Každý z nás se z času na čas potřebuje pořádně vyventilovat na čerstvém vzduchu a přijít na jiné myšlenky. Online hrací automat Roaring Wilds z dílny společnosti PLAYTECH vás zavede do scenérie majestátních hor Severní Ameriky, kde můžete po dobu jeho hraní dokonale vypnout. Téma vám přijde možná povědomá z automatu Hunter's Spirit od Synot Games. Ocitnete se v divočině, kde z vody vyskakují lososy, ve vzduchu se vznáší orel bělohlavý a všude se potulují jaguáři či nebezpeční medvědi Grizzly.

Samotný děj výherního automatu Roaring Wilds se odehrává v srdci divočiny Severní Ameriky. V pozadí válců je vidět krásný pohled na skalnaté hory pod noční oblohou zářivých hvězd. Hrací automat se skládá z 5 válců, 4 řádků a 40 variabilních výherních linií. Symboly na válcích tvoří písmena J, Q, K, A, která mají stejné výherní hodnoty. Za 3 symboly vyhráváte 5-násobek sázky, za 4 zase 15-násobek a za všech 5 získáte 100-násobek sázky.

Po stopách medvěda Grizzly

O mnoho více vyhrajete v případě vytočení lososa, orla (3x - 5, 4x - 20, 5x - 100) a jaguára (3x - 10, 4x - 50, 5x - 200). Tvůrci hry posadili na vrchol hierarchie Grizzlyho. Za jeho zobrazení se nejen o něco víc nabalíte (3x - 200, 4x - 500, 5x - 1000), ale tento obávaný medvěd vystupuje na válcích Roaring Wilds také jako Wild symbol, tzn., že nahrazuje všechny chybějící symboly v případné výherní kombinaci. Kromě toho, pokud narazíte na jeho 3 otisky tlapy, jste šťastný člověk, protože jde o Scatter symbol. Za 3 otisky medvědích tlap, kdekoliv na válcích, automaticky získáváte 15 freespinů. Po dobu volných otáček můžete narazit na další 3 otisky Grizzlyho, co znamená další freespiny.

Po každé jedné výhře můžete vyhrané peníze několikrát znásobit. Po kliknutí na tlačítko „Gamble“ se přesunete do nové obrazovky s 5 zakrytými kartami. Následně si zvolíte, zda chcete svůj celý obnos zdvojnásobit nebo do riskování vložíte jen 75%. Vaším úkolem je najít vyšší kartu než je první zleva. Pokud neuhádnete, přijdete o všechno, tedy pokud jste do risku investovali 100% výhry.

Vydejte se na dobrodružnou cestu s Roaring Wilds

I když online výherní automat Roaring Wilds nenabízí nic výrazně jiného a inovativního, tak i přesto jsme při něm dokázali strávit více času. Jednoduchá grafika, solidní hratelnost, příjemná hudba a zajímavá bonusová struktura byly atributy, které nás na slotu Roaring Wilds bavily. Pokud se vám líbí téma divokých zvířat a přírody, určitě byste si ho měli vyzkoušet i vy.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Playtech