Jungle Giants

Jungle Giants


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Jungle Giants zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty so zvířaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 50
Výhernost (RTP): 95,06%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny

Divočina na válcích plná výher

Království zvířat. V tomto majestátním prostředí se ocitnete, pokud si zahrajete online výherní automat Jungle Giants od PLAYTECH-u. Čeká na vás pořádná divočina, kde vám společnost budou dělat slony, nosorožce, gorily, hrochy nebo buvoli. Symboly této zvěře se na válcích objevují i v podobě 3x3, díky čemu je snazší získat výherní kombinace. Nechybějí ani tradiční bonusové symboly, a teda šance na výhru tu určitě je.

5 válců, 3 řádky a 50 fixních výherních linii. To jsou základní čísla výherního automatu Jungle Giants. Jako ve většině případů, výherní kombinace platí zleva doprava a začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Ve hře je až 1000násobek sázky

Online slot Jungle Giants disponuje několika tradičními bonusy. Wild symbol je žolíkem a doplňuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Kromě toho vytváří vlastní výherní kombinace a mezi všemi symboly je nejcennějším. Za 5 divokých symbolů získáte až 1000násobek sázky. Logo hry je Scatter symbolem. Objevuje se jen na středních třech válcích, to znamená na válci 2, 3 a 4. I když nenabízí žádné okamžité výhry, je můstkem do bonusové hry s 8 volnými přetočeními. V ní se točí skutečně luxusní výhry, protože z válců jsou odstraněny symboly s nízkými hodnotami. Vynikající tah od autorů hry, který ulehčil cestu za vysokými výhrami.

Možná si řeknete, to je všechno? Ano je, co se týká bonusů. I tu máte k dispozici režim turbo a automatickou hru pro zrychlení herní dynamiky, stejně jako u většiny Playtech automatů jako například Legacy of the Wild, Gem Heat, či Dragon Champions. My jsme byli u hraní tohoto automatu trpěliví a počkali jsme si na moment, kdy se nám podařilo proklouznout do bonusové hry s freespiny. A tam to už byla skutečně divoká jízda s ještě divočejšími výhrami.

Vyzkoušejte si slot Jungle Giants v kasinu

Troufáte si hnát divoká zvířata i vy a uchmátnout si z jejich teritorií nějakou zajímavou výhru? Dejte slotu Jungle Giants šanci v kasinu a uvidíte, že nebudete litovat.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Playtech