Hudební automaty

Hudební automaty zdarma

Hudba neoddělitelně patří k životu člověka a my hráči nejsme výjimky. Na světě nenajdete jedince, který by si při nějaké činnosti nepozpěvoval aspoň krátký úryvek z oblíbené písně. Dobrá hudba samozřejmě tvoří důležitý aspekt i při kvalitních online automatech. Nikomu se nechce točit válci za zvuků, které po 5 minutách způsobují duševní nemoci. Kategorie hudebních automatů však povýšila muziku na ještě vyšší úroveň.

V nich je totiž hudba to, okolo čeho se celý automat točí (doslova). Takovýchto automatů sice není mnoho, ale když se objeví, je to paráda. A to platí o to více, pokud je automat licencovaný a vy si po dobu hraní můžete vychutnat megahity od nějaké konkrétní skupiny. Známá je například série od NETENTu, ve které si můžete vybrat automaty s písničkami od Guns’n’Roses, Jimiho Hendrixa nebo Motorhead. Samozřejmě příkladů je mnoho, ale konkrétně tyto nabízejí kromě „našlapaných“ soundtracků také něco navíc. Například brutální počet herních bonusů, které vám neustále zpříjemňují už tak velmi komfortní hraní.

V ideálním případě je s hudební stránkou přístroje propojen i celý vizuál a právě tehdy to nabírá ty správné grády a pocit při hraní je dokonalý. Pokud někdo hrál například zmíněný automat Motorhead, ví přesně, co máme na mysli. Melodie dokáže člověka strhnout velmi rychle, jen je si třeba dávat pozor na konto.

Hudební automaty jsou sice zatím stále poměrně minoritní skupinou, ale úspěch těch, které momentálně na trhu jsou, může velmi rychle spustit lavinu dalších titulů. My se jim vůbec nebráníme, hlavně pokud budou zpracovány tak kvalitně jako ty současné.