Motörhead

Motörhead


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Motörhead za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj

Pokud ještě patříte do staré školy a vaší životní filozofií jsou sex, drogy a rock’n’roll (a hazard samozřejmě), online automat Motörhead bude vaší krevní skupině velmi blízký, podobně jako samotná skupina Motörhead, která i po smrti svého frontmana Lemmyho Kilmistera zůstává nehynoucí legendou Hard Rocku, metalu a rock’n’rollu.

Motorhead je pojem a NETENT si umí velmi dobře spočítat, které skupině věnuje další ze svých online automatů. Po automatu Guns’n’Roses a hře Jimi Hendrix tu tak máme už třetí stroj, který kromě hráčské vášně pohladí i vaše ušní bubínky. Tedy, pokud si troufáte vyměnit dnes populární uplakané „popíkové“ chlapce za trochu drsnější tóny.

Takto zní a vypadá extra třída

Pokud křičíte ano, vítejte ve světě, kde se pro drsné slovo nechodí oklikou, a kde je trochu hlučněji. Motorhead video slot je totiž přesně takový, jaký si ho představujete - hlučný, blikající a pořádně ostrý. Vizuál je, jak to už při online automatech od NETENTu bývá, špičkový. Kromě stylové grafiky, které samozřejmě dominuje ikonické logo skupiny, vás potěší hlavně nadupaný soundtrack těch největších hitů Motorheadu. Můžete si být jisti, že v gamblingu existuje málo lepších věcí, než roztočit válce a vyhrát za zvuků ikonické Ace of Spades pěknou sumičku peněz..

Ale pojďme k faktům. Motorhead je 5 válcový online automat se 76 fixními liniemi a nerovnoměrným počtem řádků. To znamená, že první dva válce zleva mají 3 řádky, druhé dva 4 řádky a válec úplně napravo má řádků až pět. Není třeba však z toho dělat velkou vědu, stále je vaší úlohou vytvořit výherní kombinaci, pokud možno s co největším počtem stejných symbolů jdoucích za sebou zleva doprava.

Už samotné točení válců je v této hře díky nerovnoměrnému počtu řádků celkem zábavné, ale ta pravá jízda začíná, když se do hry zamíchají bonusy. A těch je pro vás nachystaných dost. Náhodných, ale i takových, které si musíte vybojovat.

Bonusy s příchutí metalu

Pevným základem jsou i v Motorhead Video Slot Wild a Scatter symboly. Wild symbol má zástupní funkci žolíku a dokáže nahradit všechny klasické symboly, chybějící ve výherní linii. Scatter symbol na to jde jinak. Objevuje se jen na válcích 3, 4 a 5. Pokud ho dokážete na válcích zobrazit 3 krát, získáte 10 Free Spinů. Dobré je, že i po dobu jejich výskytu jsou aktivní všechny ostatní bonusové funkce. Zdarma tak můžete získat skutečně slušné sumy.

Těmi dalšími bonusovými funkcemi máme na mysli funkce Mystery Reel Feature a Bomber Feature. Mystery Reel je funkce aktivní po dobu každé hry. Při každém roztočení je jeden z válců označen jako Mystery reel. To znamená, že se na něm nachází mystery symboly, které, pokud vytočíte a zobrazí se na hrací ploše, změní se po dotočení na některý z klasických symbolů. Nejčastěji bývá mystery válec jenom jeden, ale může se stát, že budou mystery válci i všechny válce na ploše.

S mystery symboly pracuje i druhá bonusová funkce Bomber Feature. Ta se aktivuje náhodně po dobu hraní, vždy před roztočením válců. Po dobu tohoto speciálního režimu se na válcích zobrazují náhodně generované shluky mystery symbolů, označované jako bomby. Minimálně se vám po dobu Bomber feature zobrazí na válcích 10 mystery symbolů. Ty po dotočení zůstanou rozmístěny na hrací ploše a mohou po přeměně na klasické symboly vytvořit výherní kombinace. K bonusům ještě musíme dodat, že se po jejich aktivaci spustí skutečně parádní vizuální efekty, které jsou snad ještě lepší než výhry samotné. Skutečně jsme si je užívali.

Motorhead si můžete zahrát, na Sazka Hrách i zdarma

Samotné hraní jsme si skutečně užili. Motorhead Video Slot je perfektní zábavou na dlouhé večery, kdy si chcete zahrát a poposlouchat si přitom svižnou muziku. Zaručeně vám rozpumpuje krev v žilách. Pokud si takovýto povolený doping chcete dopřát, navštivte Sazka Hry, kde je automat v nabídce. Méně zkušeným hráčům, ale doporučujeme využít štědrosti Sazky a zahrát si Motörhead Video Slot zdarma. Seznamování s hrou vás tak nebude stát žádné peníze. Ale když se s Lemmym a jeho bandou naladíte na jednu vlnu, nic vám nezabrání vyzkoušet si samotnou hru a vytřást z ní i nějaké peníze. Držíme Vám palce.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj
Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Hudební automaty

Další výherní automaty od NetEnt