Guns N’ Roses

Guns N’ Roses


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Guns N’ Roses za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj

Axl Rose, Slash, Izzy Stradlin, hovoří vám něco tato jména? Pokud se vám aspoň u jednoho z nich rozbouchá srdce v rytmu hard rocku a máte chuť rozbít nějakou kytaru, je online hrací automat Guns N’ Roses stvořen přesně pro vás. Legendární sestava dostala od NETENTu svou vlastní online hru. Toto není jen další automat s licencí, který neví, co by chtěl ještě nabídnout. NETENT vytěžil z Guns N’ Roses maximum a pokud máte tuto hudební skupinu rádi, budete se královsky bavit.

Už když se na začátku rozezvučí tóny Welcome to the Jungle, budete přesně tam, kde vás autoři chtěli mít a to se dobrodružství ještě jen začíná. Ty největší hity v nadupaném playlistu se vám budou při hraní střídat a dokážou dat grády i obyčejnému točení válců.

Zbraně a růže na točících se válcích

Hudba není jedinou složkou na úrovni. Grafika a celkově vizuál hry jsou parádní. Je jasné, že ikonické logo Guns N’ Roses tu číhá na každém kroku, ale i další symboly jsou zpracovány kvalitně. A pod válci skákající publikum, které mohutně oslavuje každou vaši výhru, nás fakt dostalo.

Pojďme k samotné hře. Guns N’ Roses je 5 válcový výherní automat se třemi řádky a 20 fixními výherními liniemi. Výherní kombinace se počítají výhradně zleva doprava. Až sem je to klasika, se kterou se setkáváte dennodenně. Ale koncert začíná ve chvíli, kdy nastupují speciální funkce.

Nadupané turné bonusů, speciálních módů a miniher

Bonusových her a specialit si na vás autoři nachystali nadprůměrné množství. Stálicí je Wild symbol - žolík, který dokáže nahradit chybějící symbol a doplnit výherní linii. V online automatu Guns N’ Roses se však obyčejný Wild symbol mění na expandující Wild symbol a dává vám tak šance vyhrát i na dalších dvou řádcích.

Kromě této povinné jízdy na vás čekají i nápaditější překvapení. Mezi ta nejpříjemnější patří náhodné funkce po dobu hry. Jde o trojici speciálních módů, které se, jak už z názvu vyplývá, aktivují náhodně po dobu klasického točení válci.

Prvou z trojice funkcí je Legend Spins. Po její aktivaci získáváte tři přetočení zdarma. Po dobu těchto přetočení, dochází k zastavení a změně některých válců na Stacked Wild válce. Stacked Wild je válec, který má na všech třech řádcích Wild symboly. Při prvním přetočení je Stacked Wild válec číslo 3, při druhém přetočení jsou to válce 1 a 5 a při třetím přetočení, zůstanou stát válce 2 a 4. Šance na vysoké výhry v tomto režimu je skutečně velká.

Druhou náhodnou funkcí je mód Appetite for Destruction Wild. Po aktivaci se ještě před roztočením objeví na ploše válců kříž složený z Wild symbolů, který se následně roztočí. Po zastavení válců se může kříž zobrazit na válcích celý, nebo bude viditelná jenom jeho část. Tyto Wild symboly opět zvyšují šance na vytvoření výherní linie.

Třetí náhodnou funkcí je Násobitel Solo. Tato funkce vám přidělí náhodného násobitele, který vám ve výherní linii zvyšuje výhry hodnotami x4 až x10. Po aktivaci Solo násobitele vždy vyhrává jen jeden konkrétní symbol, ale ten se díky Expanding Wild symbolům může vyskytovat ve více stávkových liniích. Následně se všechny výhry z daného kola vynásobí přiděleným násobitelem.

Přídavek pro věrné fanoušky

Těmito speciálními funkcemi však hra ani zdaleka nekončí. Nic totiž nemusíte nechávat na náhodu a k bonusům se dá dostat i jejich prostým vytočením na válcích. Funkci Bonus můžete vytočit na válcích 1, 3 a 5 a následně se znovu dostanete do speciálního módu, kde získáte jednu ze tří bonusových funkcí Encore Free Spins, Crowd-Pleaser Bonus Game nebo přímou peněžní výhru.

Encore Free Spins bonus vám okamžitě aktivuje 10 přetočení zdarma. Po dobu těchto deseti spinů se však vždy jeden z válců 2, 3 nebo 4 změní na Stacked Wild válec a následně se všechny symboly na něm chovají jako Wild symboly.

Crowd-Pleaser Bonus vás vezme do obrazovky s jednoduchou pick & click hrou. Vaším úkolem je vybírat si z nabídky tak, aby vás výška celkové sumy dostala do další úrovně na zobrazeném Crowd Metri. Celkově jsou přichystané až 3 úrovně s opravdu velmi zajímavými částkami.

Rockový koncert v Sazce - zdarma

Uff, je toho skutečně dost a nám už zůstává jen závěrečné sólo, abychom hru zhodnotili. Nebudeme se vykrucovat, online výherní automat Guns N’ Roses nás velmi bavil. Točit válci v doprovodu pecek jako November Rain, Paradise City nebo už zmíněné Welcome to the Jungle má neopakovatelnou atmosféru.

Pokud si chcete zahrát, doporučujeme tak udělat na Sazka Hrách, kde máte možnost vyzkoušet si automat Guns N’ Roses zdarma. I když už nepatříte k začátečníkům, u takto komplexních her je dobré se s nimi nejdříve seznámit. A seznamování bez ztráty peněz, je v tomto případě výrazně příjemnější. Potom to však určitě rozbalte naplno, snad k vám budou Axl a jeho kumpánie štědří.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Hudební automaty

Další výherní automaty od NetEnt