Tiki Fruits

Tiki Fruits


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Alternativní automaty, symboly ovoce
Datum vydání: Červenec 2018
Válce: 8 válců, 10 řádků
Výherní linie: Klastry
Výhernost (RTP): 95-97%
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Výherní klastry, freespiny, progresivní Jackpot, automatická hra, turbo režim.

Výherní automat s 8 válci a 10 řádky

Extrémní dávka čerstvé ovocné šťávy na vás čeká v kasinu na online automatu Tiki Fruits. Ve hře je totiž až 80 symbolů současně. Tento slot od společnosti Red Tiger nás natolik nadchl, že jsme se rozhodli vám ho přiblížit v naší recenzi.

Online výherní automat Tiki Fruits sestává až z 8 válců a 10 řádků. To znamená, že najednou se na něm objeví už zmíněných 80 symbolů. Výherní kombinace tvoří tzv. klastry, tedy shluky symbolů. Klastr je výherní tehdy, když ho tvoří minimálně 5 stejných symbolů. Je jedno, zda symboly sousedí zleva či zprava, shora nebo zdola. V případě, že takový klastr vytvoříte, všechny jeho symboly zmizí a jsou nahrazeny jinými. To může vést k zisku dalších a dalších výherních klastrů.

Totem vám ve hře bude pomáhat

Slot se skládá až ze tří hracích částí. První je pole s 80 symboly. Napravo od něj je velký totem se dvěma vyřezanými hlavami. Ty se vám budou snažit pomáhat. Kdykoliv během hry se mohou roztočit a vítr, který vznikne odfoukne některé symboly z automatu. Prázdná políčka jsou znovu nahrazena novými symboly. Vyřezané hlavy na totemu mohou navíc nasát některý druh ovoce a vyplivnout ho do lišty vpravo od nich. Tato lišta, která je třetí hrací částí, je velmi důležitá. Jsou na ní vyobrazeny kolonky symbolů ovoce a kolonka "Bonus". Vždy, když vyplníte určitou kolonku, daný symbol se na automatu už nebude ukazovat.

Tímto způsobem se dopracujete k tomu, že se na automatu budou zobrazovat pouze symboly s nejvyššími hodnotami. To jsou symboly Sedmiček, Diamantů, Hvězd, Zvonců a Kostek. Všechny ostatní ovocné symboly mají nižší hodnoty.

Náhodný počet freespinů v bonusové hře

Bonusový symbol je vyobrazen jako kokosový nápoj. Jakmile ho vytočíte 5krát v rámci jednoho protočení, získáte bonusovou hru s náhodným počtem freespinů. Jejich počet je opravdu náhodný, nám se podařilo získat nejvíc 30 volných protočení. Musíme se však přiznat, že na tento moment jsme čekali poměrně dlouho. Určitě déle, než by se nám líbilo. Bonusová hra s freespinama se od té základní liší v tom, že se během ní jednotlivé kolonky ovoce nenulují.

Ve hře o Jackpoty

S online automatem Tiki Fruits hrajete o luxusní progresivní Jackpoty. Stačí jen točit válci a doufat, že symbol Jackpotu vytočíte minimálně 3krát.

Do hry o tyto jackpoty je zapojeno víc automatových her, například, Spin Town, Piggy Pirates či Flaming Fox. Čím víc hráčů tyhle hry hraje, tím rychleji Jackpoty narůstají. Z každé sázky se do jejich celkové částky odvádí určité procento. Jejich maximální výše není omezena.

Aktuální hodnotu Jackpotů – denní Daily Drop a progresivní Mega Drop, vidíte v části nalevo od válců. Při denním jackpotu se postupně odpočítává čas, do kterého ho vždy někdo získá. Čím bližší je čas vyplacení jackpotu, tím vyšší je šance na jeho výhru.

Za vyzkoušení nic nedáte

Doslova tropický ráj plný šťavnatého ovoce si vychutnáte s online hracím automatem Tiki Fruits. Přináší inovativní funkce, kterými se zbavíte symbolů s nízkými hodnotami a vytvoříte tak prostor pro lepší placené symboly. Slot si vás získá od prvního okamžiku díky své barevné grafice a veselé hudbě. Zkuste si ho i vy.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Alternativní automaty

Další výherní automaty od Red Tiger